آموزش ادیوس و معرفی بخش های آموزشی

آموزش ادیوس و معرفی بخش های آموزشی

آموزش ادیوس و معرفی بخش های آموزشی به بررسی و ایجاد یک نقشه راهنما برای استفاده از امکانات بخش آموزش ادیوس سایت لیناسافت می پردازد . در این مقاله شما با روش های استفاده از بخش های مختلف آموزش نرم افزار ادیوس در سایت لیناسافت بیشتر آشنا خواهید شد.

آموزش ادیوس و معرفی بخش های آموزشی

موسسه لیناسافت پیشرو در آموزش های تخصصی نرم افزار ادیوس همواره سعی کرده است تا با ارایه محتوای آموزشی ناب و به روز و همچنین کپی نشده و کاملا استاندارد کلیه نیازات شما در زمینه کار با نرم افزار ادیوس را فراهم نماید.

 

آموزش ادیوس و معرفی بخش های آموزشی

آموزش ادیوس و معرفی بخش های آموزشی

 

با توجه به گسترده بودن بخش آموزش ادیوس ما در سایت لیناسافت این بخش را به چهار بخش تقسیم کرده ایم که هر چهار بخش و روش های استفاده و موضوعات مربوط به هر بخش را برای شما بصورت دقیق درج کرده ایم . این بخش ها شامل :

  • آموزش مبانی و مقدماتی ادیوس
  • آموزش پیشرفته نرم افزار ادیوس
  • آموزش کلیپ سازی ادیوس
  • آموزش تدوین فیلم عروسی ادیوس
  • پکیج آموزش استادی ادیوس در خانه

 

نرم افزار ادیوس

 

 

در ادامه با هم به معرفی هر بخش و محتوا و نحوه استفاده از آنها را دقیقا بررسی و خواهیم پرداخت :

در این بخش ما شروع نرم افزار ادیوس را از پایه و صفر برای شما انتخاب و در دروس مختلف بصورت مرتب و شمارگان شده قرار می دهیم . در هر آموزش ما توضیحات لازم برای کار با ابزارها،امکانات،منوها و دیگر مباحث مرتبط با نرم افزار ادیوس را برای شما قرار داده ایم.

برای یاد گیری اصولی بهتر است از درس اول به ترتیب شروع کنید و مبانی و پایه نرم افزار را یاد بگیرید تا بتوانید در مرحله پیشرفته با نرم افزار ادیوس بهتر کار کنید.

جهت دانلود و استفاده از آموزش های ویدیویی و خرید پکیج آموزش مقدماتی ادیوس به روش لیناسافت از لینک های زیر استفاده کنید :

 

 

 

در بخش آموزش پیشرفته نرم افزار ادیوس شما بر خلاف دوره مقدماتی با تکنیک ها و روش های کار با ابزارها در روی تدوین انواع برنامه های مختلف را فرا خواهید گرفت . در این بخش شما با اندوخته دوره مقدماتی فرا می گیرید چگونه در چالش های مهم و روند کار با برنامه از پس مشکلات و نیازات خود بر بیاید.

این بخش هم بصورت شمارگان و مرتب شامل بحث و بررسی تکنیک های کار با نرم افزار های ادیوس،کار اب فیلترها،سکانس ها،ترکیب ابزارها،تنظیمات و غیره را بصورت کامل آموزش داده ایم.

از تخصصی ترین بخش های آموزش نرم افزار ادیوس می باشد که شما با تکنیک های طراحی کلیپ و پروژه های مختلف در نرم افزار ادیوس را به سادگی فرا می گیرید. در این بخش شما با تکنیک های ترکیب ابزار و امکانات مختلف نرم افزار و انیمیشن سازی و دیگر تکنیک های طراحی یک پروژه را کامل فرا می گیرید .

این بخش طبق روال معمول بصورت عضویت ویژه تهیه شده است که برای دسترسی به هر بخش باید ابتدا عضویت طلایی را خریداری کنید تا به هر بخش دسترسی داشته باشید.

یکی از پر بحث ترین و پر ببینده ترین بخش های آموزشی نرم افزار ادیوس می باشد که شما از پایه با اصول تدوین یک فیلم عروسی و روش های تدوین کامل میکس فیلم عروسی را بر روی نمونه های واقعی فرا می گیرید .

سعی میکنیم تا آموزش ها ساده و بر اساس تجربه چند ساله در تدوین فیلم باشد تا شما سریعتر به نتیجه دلخواه در امر تدوین و میکس فیلم های عروسی برسید.

آموزش ادیوس : آموزش حرفه‌ای ادیوس ویژه طراحی و تدوین فیلم مجموعه‌ای برای  آموزش تخصصی ادیوس ویژه طراحی و تدوین فیلم می باشد که در برگیرنده اطلاعات کامل از مجموعه آموزش حرفه‌ای ادیوس ویژه طراحی و تدوین فیلم هست . با لیناسافت همراه باشید تا بیشتر با این پکیج ارزشمند آموزشی ادیوس آشنا شویم.

مهدی کوهی مدیر و مؤسس لینا سافت با ۱۸ سال تجربه و فعالیت با مدرک لیسانس گرافیک در امر عکس و فیلم و تدوین فیلم و دارنده مدرک تدریس بین‌المللی نرم‌افزار ادیوس از شرکت گراس والی هست .

سابقه طراحی بیش از ۳۰۰ کلیپ متنوع با نرم‌افزار ادیوس در قالب محصولات کلیپ استودیو فلورانس و استودیو پرنس در کارنامه خود را دارد و در کنار کار طراحی کلیپ درزمینهٔ تدوین حرفه‌ای انواع فیلم‌های سینمایی ،تدوین و کامپوزیت پویانمایی،تدوین انواع فیلم‌های مجلسی،طراح و گرافیک،وبمستری و طراحی سایت ، ساخت و طراحی افکت‌های صوتی بخشی از فعالیت‌های حرفه‌ای خویش هست .

این پکیج کاملترین پکیج آموزش حال حاظر در سایت لیناسافت می باشد که کلیه آموزش های نرم افزا ادیوس را در درس های مختلف برای شما بصورت کاملا ویدیویی با سرفص لهای آموزشی کامل آماده کرده ایم.

با توجه به اینکه شرکت در کلاس های آموزشی بسیار زمان بر و گران هست اگر وقت کافی برای چنین کاری ندارید می توانید مجموعه استادی ادیوس را تهیه کنید.

مجموعه آموزش ادیوس با روش های عملی از صفر تا هزار کار با نرم افزار ادیوس را برای شما به زبات ساده آموزش میدهد تا شما بهتر با ابزار ها و عملکرد نرم افزار ادیوس کار کنید . در این مجموعه شما با سرفصل مهمی آشنا خواهید شد که پیشنهاد می کنیم برای اشنایی بیشتر این مقاله را مطالعه کنید .

 

 

 

این بخش شامل آخرین تولیدات و محصولات لیناسافت می باشد که می توانید برای کمک و روند سریع میکس و تدوین فیلم های عروسی از کلیپ های آماده تولیدی لیناسافت استفاده کنید.

کلیه کلیپ ها با کیفیت بالا بوده و برای کلیه محصولات آموزش راهنمای کار و استفاده ار قرار دادیم . این کلیپ ها در موضوعات و سناریوی مختلف می باشد که شامل کلیپ های استارت ادیوس،کلیپ های طول فیلم،کلیپ های آلبوم عکس،کلیپ پایانی و تیزر های آماده و تبلیغاتی ویژه نرم افزار ادیوس می باشد .

 

لینک های راهنمای دیگر سایت :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید