افکت صوتی اسلحه فانتزی و رباتیک

افکت صوتی اسلحه فانتزی و رباتیک شامل ۱۴۸ جلوه صوتی با کیفیت بالا از مسلح کردن و آماده کردن اسلحه های فانتزی و فضایی شامل اسلحه های لیزری، پلاسمایی و بیولوژی برای طراحی و ساخت بازی و انیمیشن می باشد.

افکت صوتی اسلحه فانتزی و رباتیک

اگر در حال طراحی بازی هستید و می خواهید تا افکت های صوتی متنوعی از مسلح کردن با انواع اسلحه ها فضایی و لیزری و همچنین افکت هایی از اسلحه های رباتیک در حالت های مختلف داشته باشید این مجموعه به شما کمک میکند.

افکت صوتی پیشنهادی : مجموعه افکت صوتی تجهیزات زرهی

در این مجموعه شما به صدای تجهیزات مانیتورینگ مسلح کردن اسلحه ها شامل پر کردن اسلحه، صداهایی از پر شدن گلوله از نمای بیرون، مسلح کردن، صدای گلنگدن، صدای اکشن های فانتزی از گاز های اسلحه پلاسمایی، بیولوژی و غیره به همراه جلوه های از ایجاد اکشن روی جابجایی و حمل چنین اسلحه هایی  توسط ربات ها و موجودات فانتزی می باشد.

هیچ افکت صوتی شلیک کردنی در این مجموعه وجود ندارد و باید از مجموعه افکت صوتی شلیک اسلحه های فضایی استفاده کنید.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۱۴۸ جلوه صوتی
  • حجم فایل دانلودی : ۲۵۰ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


نکته مهم :

با توجه به فیلترینگ اینترنت  و عدم دسترسی مردم عزیز ایران به اینترنت آزاد می توانید با وارد کردن مستقیم آدرس سایت www.linasoft.ir به وب سایت دسترسی داشته باشید.

از ابتدای دی ماه افزایش هزینه خدمات و دانلود را خواهیم داشت.


 

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید