افکت صوتی تبدیل شوندگان

افکت صوتی تبدیل شوندگان مجموعه ای در قالب ۳۶۰ افکت و اکشن های صوتی استفاده شده در صدا گذاری فیلم تبدیل شوندگان یا transformers می باشد که می توانید در این مجموعه تمامی اکشن و افکت های صوتی قسمت اول و دوم  این مجموعه را در اختیار داشته باشید.

افکت صوتـی تبدیل شوندگان

علاقه مندان و هنردوستان صنعت سینما با فیلم های تبدیل شوندگان آشنایی دارند که از سری پر فروشترین فیلم های علمی و تخیلی و گرانقیمت می باشد چرا در در این مجموعه ها از جلوه های صوتی رایانه ای در طیف وسیعی استفاده شده است.

در این مجموعه تمامی اکشن و افکت های صوتی استفاده شده در امر صدا گذاری و میکس قسمت های اول و دوم را برای شما انتخاب کرده ایم که می توانید جهت شبیه سازی اکشن های تبدیل شوندگان در حالت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

افکت های صوتی پیشنهادی : اکشن و جلوه های صوتی رباتیک

از جمله افکت های این مجموعه می توان به اکشن های تبدیل به ماشین های مختلف، تبدیل شدن به هلیکوپتر، تبدیل به هواپیما، تجهیزات سنگین و اکشن های کامل اسلحه ها و انفجارهای استفاده شده می باشد.

همچنین تنوعی از جلوه های دیجیتال ربات ها شامل حرکات بازوها ، مفصل ها، صدای پا و اکشن های حرکتی معمول و انواع حرکت و اکشن های راندن ماشین  را در اختیار داشته باشید . این مجموعه با کیفیت بالا برای صدا گذاری برخوردار می باشد.

 


4/5 ( 3 نظر )