افکت صوتی شلیک با اسلحه

افکت صوتی شلیک با اسلحه شامل ۱۱۷ افکت صوتی متنوع از شلیـک با انواع اسلحه های سبک و سنگین در سه نمای مختلف بسته، مدیوم و لانگ با شدت و اثر مختلف برای صدا گذاری و طراحی صحنه های جنگی می باشد.

افکت صوتی شلیک با اسلحه

شلیک با اسلحه های مختلف نظامی از اسلحه های سبک کمری تا دوشی و زرهی  را ما در قالب مطالب متنوع برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار دادیم. این مجموعه سری ویژه برای طراحی جلوه های ویژه سینمایی از شلیـک با اسلحه ها در حالت و نماهای مختلف شامل اسلحه های تیرباری و کمری با انواع مدل های صدا خفه کن ، کشیدن گلنگدن، تهدید کردن و غیره می باشد.

افکت صوتی پیشنهادی : دانلود صدای اسلحه دوربین دار REMINGTON 700

این مجموعه شامل شلیک با اسلحه کلت کمری و دوشی در مدل های ۱۹۱۱ – Benelli M4 – M&P9 – M14 – M16 Suppressed – mp5 – Remington 870 – SIG P226 – Saiga 12 می باشد که تنوعی از افکت های پر کاربرد اسلحه های پر مصرف جنگی در ارتش های مختلف دنیا می باشد.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۱۱۷ افکت صوتی
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : ۳۴ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3 – 320 – 48

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


نکته مهم :

با توجه به فیلترینگ اینترنت  و عدم دسترسی مردم عزیز ایران به اینترنت آزاد می توانید با وارد کردن مستقیم آدرس سایت www.linasoft.ir به وب سایت دسترسی داشته باشید.

از ابتدای دی ماه افزایش هزینه خدمات و دانلود را خواهیم داشت.


 

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید