افکت صوتی صدای پا و راه رفتن

افکت صوتی صدای پا و راه رفتن مجموعه ای ویژه از  صداهای راه رفتن و دویدن بصورت اکشن های صوتی سه بعدی برای صدا گذاری انواع صدای پا در حالت های گوناگون برای استفاده در صدا گذاری انواع کارکترهای انسانی می باشد.

افکت صوتی صدای پا و راه رفتن

در سایت لیناسافت هزاران افکت صوتی متنوع از صداهای مربوط به راه رفتن و دویدن در حالت های مختلف را برای دانلود شما قرار دادیم که می توانید از این مجموعه دیگر افکت های صوتی راه رفتن را دانلود کنید. ( افکت های دیگر راه رفتن )

در انی پکیج ما صداهای ویژه ای از راه رفتن در حالت های گوناگون برای استفاده در شخصیت پردازی و صداهای مربوط به راه رفتن آنها در سطوح مختلف و در جهات مختلف در حالت های کوناگون بصورت سه بعدی برای شما انتخاب کرده ایم.

در این مجموعه شما حالت های در جا قدم زدن و صدای پا، انواع صداهای پا در حالت رفتن معمولی، انواع صدای پا در حالت دویدن، انواع صداهای پریدن و افتادن از سطوح در حالت های گوناگون و افکت هایی از صدای پا در حالت چرخیدن به چپ و راست یا برگردان را می توانید صدا گذاری کنید.

این مجموعه مناسب صدا گذاری روی صحنه هایی جنگی و پر از هیجان و حرکات رزمی و مبارزه ای می باشد.

همچنین در این مجموعه تمامی اکشن های صوتی بالا در روی سطوح مختلف نظیر صدای راه رفتن روی شنو ماسه، خاکريال شیشه ، سنگی و بتنی، کثیف و گلی، آسفالت، برگ، سطوح چوبی، فلزی و آب را می توانید صدا گذاری کنید.


اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۸۵ افکت صوتی
  • حجم فایل دانلودی : ۸ مگابایت
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
0/5 ( 0 نظر )