افکت صوتی محیطی مراسم عروسی

افکت صوتی محیطی مراسم عروسی شامل مجموعه ای از افکت های صوتی محیطی گردآوری شده از بخش های مختلف برگزاری یک مراسم عروسی می باشد که می توانید به اکشن و تنوع افکت صوتی محیطی در زمینه های رقص و پایکوبی، پارتی  و دست زدن و صدا های محیطی یک مراسم عروسی دسترسی داشته باشید.

افکت صوتی محیطی مـراسم عروسـی

یک مراسم عروسی شامل بخش های مختلفی می باشد که هر بخش دارای اکشن های مختلفی می باشد از جمله این اکشن ها می توان به صدا های موجود در یک تالار عـروس نظیر شلوغی و همهمه مردم، صدای بچه ها و زن ها در یک مراسم و افکت هایی از دست زدن و تشویق را می توان اشاره کرد.

دیگر افکت صوتی پیشنهادی : دانلود ترانه و آهنگ های شاد تدوین فیلم عروسی

این مجموعه با دارا بودن تنوع افکت صوتی متنوع به شما کمک میکند تا به صداهایی از دست زدن و رقصیدن، صدای دهل و نقاره، صدای شلوغی داخل تالار، صدای غذا خوردن و چکاچک قاشق و بشقاب ها، صدای جیغ و هوررا خانم ها در مراسم عروسی، صدای ماشین های زمان عروس برون ، صداهایی از آهنگ فارسی همراه دست زدن و رقصیدن، صداهایی از آهنگ های پخش شده دی جی ها در پارتی ها و غیره دسترسی داشته باشید.

اطلاعات دانلودی محیط مراسـم عروسی

  • تعداد افکت صوتی : ۲۴ افکت
  • حجم فایل دانلودی : ۱۳۰ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


نکته مهم :

  • با توجه به فیلترینگ گوگل و احتمال تکرار چنین مواردی می توانید تا آماده سازی نرم افزار تحت ویندوز سایت لیناسافت با وارد کردن مستقیم آدرس سایت www.linasoft.ir به وب سایت حتی زمانی که گوگل فیلتر می باشد دسترسی داشته باشید.
  • پیشنهاد می کنیم برای دانلود به صرفه با هزینه کم از عضویت های ویژه استفاده کنید که کمک میکند با هزینه اندک از آرشیو صوتی سایت استفاده کنید. برای دسترسی به بخش خرید عضویت ویژه اینجا کلیک کنید.

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید