اکشن های صوتی مبارزه ای 3

اکشن های صوتی مبارزه ای ۳ سری سوم از مجموعه افکت های صوتی مبارزه کردن با سلاح های سرد و صداهای انسانی از ضربه خوردن، جان دادن، یا زجر مردن، کشته شدن و غیره را شامل می شود.

اکشن های صوتی مبارزه ای ۳

این مجموعه شامل ۳۰۰ افکت صوتی متنوع از اکشن های صوتی انسان در حالت های مختلف مبارزه با شمشیر، نیزه و سلاح های قرون وسطایی می باشد. بالغ بر ۱۵ مدل شخصیت که مناسب استفاده در صدا گذاری انیمیشن و بخصوص طراحی بازی های سوم شخصیت ژانر شمشیر وجنگ های کلاسیک می باشد .

در مطالب قبل تنوع دیگری از افکت های صوتی کشته شدن و اکشن های صوتی مربوط به انسانی در حالت های مختلف را برای دانلود شما قرار داده ایم که می توانید به عنوان مکمل برای این مجموعه از این لینک دیدن کنید.

در این مجموعه شما می توانید به حالت های صوتی مختلفی شامل صدای ضربه خوردن آرام و شدید، انواع صدای زجر کشیدن، صدای مشت خوردن به صورت، صدای کشته شدن با شمشیر و سلاح های سرد، صدای دریده شدن، انواع صداهایی از وارد آوردن ضربات با پتک و سلاح های چکشی، اکشن های صوتی کشته شدن و جان باختن را صدا گذاری کنید.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۳۰۰+
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

نمونه ای از این افکت های صوتی روی بازی قدیمی شمشیر زدنی می توانید مشاهده کنید.

 

درحال بارگذاری...

 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
5/5 ( 1 نظر )