دانلود آهنگ شاد آذری مخصوص تدوین فیلم عروسی

دانلود آهنگ شاد آذری مخصوص تدوین فیلم عروسی در قالب ۷۶ آهنگ و ترانه شاد آذری توسط خوانندگان و ارکست های مجلسی آذری زبان می باشد که می توانید برای آرشیو موسیقی خود جهت تدوین و صدا گذاری انواع فیلم های عروسی به زبان آذری مورد استفاده قرار دهید.

دانلود آهنگ شاد آذری مخصوص تدوین فیلم عروسی

اگر به دنبال مجموعه کاملی از آهنگ و ترانه های ساخته شده در زمینه مراسمات عروسی آذری زبان هستید این مجموعه کمک میکند تا بتوانید به سادگی با در اختیار داشتن دنیایی از آهنگ های شاد آذری در عناوین مختلف فیلم های عروسی خود را با موضوعات آهنگ آذری میکس و تدوین کنید.

آهنگ پیشنهادی دیگر : آهنگ های شاد آذری تدوین فیلم عروسی

این مجموعه شادترین آهنگ های خوانده شده توسط هنرمندان مجلسی اردبیل و تبریز می باشد که می توانید در قالب های مختلف با سبک های گوناگون برای تدوین مراسمات سنتی آذری استفاده کنید. تمامی آهنگ ها بصورت مجلسی می باشد که قابل استفاده در مراسمات و جشن های عروسی را دارا می باشد.

آهنگ های این مجموعه شامل :

آهنگ ناری ناری – آهنگ بایاز گجلر، آهنگ تلو، آهنگ مخصوص رقص داماد و عروس، آهنگ برای ورود داماد به مجلس، آهنگ های کنسرتی برای تدوین در بخش های بیرونی مجلسی، آهنگ های تار و تک نوازی شاد، آهنگ های رقص در تنوع مختلف و غیره می باشد.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد تراک صوتی : ۷۶ فایل
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3-320
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : ۵۰۰ مگابایت

 

 

دانلود کل آلبوم بصورت فایل فشرده


 

مجموعه کامل آموزش تدوین و میکس فیلم عروسی

اگر شما هم علاقه مند به فعالیت در زمینه میکس و تدوین فیلم های عروسی هستید و هنوز اطلاعات و مهارت کافی در زمینه تدوین فیلم عروسی ندارید ما پیشنهاد می کنیم پکیج آموزش حرفه ای نرم افزار ادیوس را تهیه کنید.

در این مجموعه شما می توانید از صفر تا صد تدوین با نرم افزار ادیوس در زمینه های مختلف سینمایی با تدوین فیلم عروسی را به سادگی یاد گرفته و کسب درآمد کنید. پیشنهاد می کنیم از این لینک اطلاعات بیشتر را کسب کنید.

 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
5/5 ( 1 نظر )