دانلود صدای مهماندار و اطلاعات پرواز هواپیمایی ایران

دانلود صدای مهماندار و اطلاعات پرواز هواپیمایی ایران شامل سری اول از مجموعه وکال های مهمانداری و اطلاعات پرواز به زبان فارسی و ایرانی می باشد که می توانید در صدا گذاری های خود مورد استفاده قرار دهید.


دانلود صدای مهماندار و اطلاعات پرواز هواپیمایی ایران

با توجه به درخواست کاربران محترم سایت لیناسافت نسبت به ضبط و تهیه افکت های صوتی مرتبط با پیجر و گویندگی بخش های مختلف محیط زندگی جوامع ایرانی در این سری مجموعه ای از وکال و صدای ماهماندار هواپیما و اعلام اطلاعات پرواز را برای شما انتخاب کرده ایم.

در این مجموعه شما می توانید به نمامی افک ت های صوتی مرتبط با آژانس هواپیمایی ماهان دسترسی داشته باشید. که می توانید با کمی تغییر در اسم شرکت به عنوان پس زمینه در انیمشین و صدا گذاری و شبیه سازی های خود مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی پیشنهادی دیگر : دانلود مجموعه صدای پیجر بیمارستان ایرانی

این مجموعه شامل تمامی مکالمه و اطلاعات پرواز از ابتدای شروع به حرکت هواپیما تا رسیدن به مقصد شامل اعلام دستورالعمل های ایمینی، پیام های خوش آمد گویی مهماندار و خلبان پرواز، پیجر هشداری، اعلام منطقه پرواز و شهر و دیگر وکال های مربوطه می باشد.

در نمونه زیر ما روی موسیقی بخشی از این افکت های وکال را برای شما جهت پیش نمایش قرار دادیم. تمامی افکت ها بدون موسیقی بوده و شما می توانید با میکس آن در چند لایه و ترکیب با دیگر موسیقی تنوع بالایی از وکال های اطلاعات پرواز داخلی را دراختیار داشته باشید.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد وکال : ۲۷ صدا بصورت زمان بلند فارسی در برخی فایل همراه با متن انگلیسی
  • حجم فایل دانلودی فشرده : ۶۸ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر خرید و دانلود این مجموعه از لینک زیر دیدن کنید.

دانلود و مشاهده اطلاعات بیشتر 

 

 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
4.5/5 ( 2 نظر )