عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

درباره موسسه لینا سافت

 


موسسه لینا سافت در سال ۱۳۸۳ رسما فعالیت خود را شروع نمود و با نام های استودیو پرنس ،استودیو فلورانس و اینک  لینا سافت بصورت رسمی فعالیت می نماید .

عمده خدمات اولیه این موسسه طراحی و تولید کلیپ های آماده ،برنامه های تدوین آماده و برنامه های جانبی گرافیکی مرتبط با حوزه عکس و فیلم می باشد .

اکنون لینا سافت با دارا بودن پرسنل و تیم دلسوز خدمات خود را بصورت طیفی وسیعی در زمینه های تخصصی مرتبط با تدوین فیلم های سینمایی و تلویزیونی،طراحی و ساخت موسیقی و جلوه های صوتی ،خدمات وبمستری،آموزش نرم افزار ادیوس و ارایه برنامه های آماده بصورت دانلودی فعالیت خود را ادامه می دهد.

از ابتدای شروع به فعالیت لینا سافت هدف این بود تا بر روی نرم افزار ادیوس متمرکز باشیم و روی این نرم افزار خدمات خود را در قالب های متنوع برای عموم همکاران ارایه دهیم .

اکنون با بیش از ۱۳ سال سابقه و فعالیت در بازار هستیم ، تا بار دیگر با ایده های نو صنعت هنر دیجیتال را متحول کنیم . در این راه با توجه به سختی های بیشمار و پس و پیش های بازار کار سعی می کنیم همیشه روی قدر باشیم و این راه را تنها با وجود و حمایت شما عزیزان مهیا می باشد .

جهت بهره مندی از خدمات این سایت لطفا مطابق راهنما و منو های سایت اقدام به استفاده نماید .

هر گونه سوالات مشکلات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

ابتدا