دانلود موسیقی بی کلام

دنیای موسیقی بی کلام لیناسافت فاز جدید برنامه توسعه می باشد که برای سال سوم در نظر گرفتیم. در سال ۹۸ با فراز و فرود های بسیاری با کسادی شدید بازا تولید هنری و گرانی سرسام آور مواجه بودیم ولی سعی کردیم این حجم رکود و گرانی به شما کاربر عزیز اثر گذار نباشد تا بتوانیم در زمینه افکت های صوتی تمامی نیازات تولید برنامه را تامین کنیم.

اینک مطابق برنامه برای سال سوم در نظر داریم در کنار درج افکت صوتی و جلوه های صوتی برنامه سازی بیشتر وارد فاز موسیقی شویم و با درج و قرار دادن موسیقی های با کیفیت از ملل مختلف با هزینه خیلی اندک این امکان را فراهم نمایم تا بتوانید از دنیای موسیقی بی کلام در تمامی زمینه ها برای ساخت برنامه در زمینه های مختلف بهره مند شوید.

این موسیقی ها شامل دسته های زیر خواهد بود :

  • موسیقی مربوط به فیلم ها ، بازی های روز گذشته و حاظر
  • موسیقی مربوط به سازهای مختلف ملل از جمله ارگ،باغلاما،تار، سه تار، نقاره،بم کمان،فلوت،چنگ، تنبور، تنبک و غیره …. در ملل مختلف از جمله ایرانی-عربی-هندی-یونانی-ایتالیایی و غیره
  • موسیقی مربوط به ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی در تمامی زمینه های مرتبط با سینما و مستند و ساخت انواع موشن گرافیک و برنامه های مختلف انیمیشن

تمامی موسیقی ها از سایت های مطرح دنیای موسیقی با کیفیت بالا خرید و بصورت قالب های مختلف در سایت لیناسافت قرار خواهد گرفت. با توجه به گستردگی این طرح ها نیاز است با حمایت خود ما را در هر چه بهتر اجرا کردن فاز دوم یاری رسانید.

شروع فاز دوم اسفند ۱۳۹۸ تا اسفند ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

برای کاربرانی که در زمینه صنعت موسیقی فعالیت دارند و یا دوست دارند تا موسیقی های با کیفیت استودیوی در اختیار داشته باشند درخواست می شود با ارسال عدد ۳ به شماره  ۳۰۰۰۲۶۵۹۰۰۱۰۰۲  آمادگی خود برای دریافت پیشنهادات ویژه با تخفیف استثنایی بهره مندی از دنیای موسیقی را اعلام نمایند.

همچنین دوستانی که مایل هستند عضو VIPclub جهت بهره مندی از آهنگ و ترانه های روز دنیا باشند می توانند با ارسال عدد ۱ به این شماره ۳۰۰۰۲۶۵۹۰۰۱۰۰۲  اعلام آمادگی نمایند تا به محض افتتاح به اطلاع این دوستان برسد. این کلوپ ویژه خواهد بود و بصورت عادی و عمومی قابل دسترسی نخواهد بود.