راهنمای سایت لیناسافت فلورانس

خرید روی دیسک

سایت لیناسافت فلورانس جهت خرید محصولات بصورت خرید پستی و روی DVD ایجاد شده است. با توجه به نیاز مشتریان جدید برای تهیه محصولات روی دیسک بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت مجزا محصولات و خدمات مختلف را برای این عزیزان معرفی نمایم.

اگر مایل به پرداخت هزینه کل خرید هستید می توانید از روش درگاه خرید اینترنتی کل محصول را تسویه و خرید خود را ثبت کنید.

Icon_6-512

خرید بصورت دانلود

در کنار این سایت سایتی هم برای دانلود تکی محصولات در نظر گرفتیم که اگر قصد تهیه برخی محصولات بصورت دانلود داشتید با مراجعه به این بخش بعد از خرید در سریعترین زمان دانلود کنید. «ورود به فروشگاه خرید اینترنتی»

pp

خریدپستی و پرداخت در محل

همچنین جهت رفاه عزیزان سیستم خرید پستی و پرداخت در محل ایجاد شده است که از 15 فروردین ماه کار خود را شروع خواهد نمود. لذا در صورت نیاز می توانید با پرداخت 10 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت محصول را سفارش و درب منزل تحویل بگیرید سپس هزینه کل را به مامور پست پرداخت نماید.

صرفا از پیش پرداخت عدم برگشت و مطمین شدن از خرید های پستی می باشد که هزینه 10 هزار تومان از فاکتور شما کسر خواهد شد و شما مابقی هزینه را به مامور پست تحویل و بسته را می گیرید.

  • لینک واریز هزینه مستقیم :

برای واریز هزینه بصورت پرداخت اینترنتی می توانید از این لینک اقدام نماید. سپس محصولات مورد نظر را انتخاب و در سبد خرید خود ثبت نماید تا برای ارسال ترتیب اثر داده شود.

به عنوان مثال اگر شما قصد خرید محصولی به مبلغ 50 هزار تومان دارید . ابتدا محصول مورد نظر را از فروشگاه سفارش و ثبت می کنید .

سپس مبلغ 10 هزار تومان به حساب مستقیم سایت واریز می کنید .

در آخر به شماره 09175023520 اطلاع می دهید تا سفارش شما با کسر این مبلغ از کل فاکتور به آدرس وارده ارسال شود. به عبارتی بعد از تحویل کالا شما می بایستی 40 هزار تومان پرداخت نماید . «به علاوه هزینه پست»

هر گونه سوال مشکل و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4444