لیناسافت از دوستان و همکارانی که دارای تجربه و مهارت کافی در مدیریت وب سایت دارد دعوت به همکاری میکند. در این روش راه اندازی وب سایت رایگان شما می توانید با در اختیار داشتن یک وب سایت فروشگاهی یا دانلودی به سادگی مطالب و تولیدات خود که می دانید قابل استفاده برای دیگران است به اشتراک بگذارید و کسب درآمد کنید.

وب سایت رایگان تنها بر روی دامنه خود لیناسافت در قالبی مجزا با سیستمی مجزا از وب سایت لیناسافت راه اندازی می شود و تمامی فعالیت و کسب درآمد مختص مدیر وب سایت خواهد بود و لیناسافت هیچ هزینه ای از این دوستان نخواهد گرفت.

 

زمینه های همکاری ( راه اندازی سایت فروشگاهی یا دانلودی )

 

اما شرایط این کار به چه صورت است و چگونه است که می توانید کسب درآمد کنید !؟

فرض کنید در زمینه طراحی کلیپ یا فون عروس یا دیگر زمینه های گرافیکی مانند افتر افکت فعالیت دارید ما کمک میکنیم تا خدمات خود و طرح های گرافیکی خود را روی وب سایت اختصاصی خود بصورت دانلودی ای ارسال پستی ارایه کنید. تمامی هزینه درآمد و دانلود فایل ها به حساب شما منظور خواهد شد و لیناسافت هیچ دخالتی در این امر نخواهد داشت.

ما این امکانات و خدمات را در اختیار شما قرا می دهیم :

  • اختصاص اسم و نام دلخواه بر روی ساب دامین لیناسافت ( مثلا : www.linasoft.ir/myname )
  • اختصاص قالب حرفه ای فروشگاهی و وب سایت دانلودی بصورت رایگان بدون پرداخت هزینه
  • اختصاص هاست و فضای راه اندازی وب سایت با حجم ۱ گیگ ( هزینه هاست دانلود برای هر ۵۰ گیگ ماهیانه ۱۰ هزار تومان می باشد ) برای سایت های پر کار که روزانه ۵ پست ارسال نمایند این هزینه گرفته نخواهد شد.
  • امکانات کامل مدیریت و درج محصول فروشگاهی و فروش آن و عرضه به دیگر کاربران

قوانین و شرایط همکاری :

  1. در محصولات و مطالب دانلودی که ارایه می کنید حق تبلیغ دیگر سایت ها را ندارید و حتی اگر به نام خود وب سایتی دیگری داشته باشید این حق را ندارید از بستر لیناسافت برای تبلیغ استفاده کنید. کیفیت وب سایت شما هر هفته دقیق بررسی خواهد شد.
  2. همکاران عزیز روزانه حداقل باید دو پست و مطلب روی وب سایت منتشر کنند به وب سایت های راکد هیچ خدماتی داده نمی شود و مسدود می شود.
  3. تمامی خدمات و محصولات نباید کپی از تولیدات دیگر دوستان باشد در صورت گزارش و مشاهده برخورد قانونی خواهد شد.
  4. برای تبلیغ محصولات و خدمات در وب سایت اصلی لیناسافت هزینه مجزا حساب می شود که ماهیانه باید پرداخت شود.
  5. رعایت زیبایی بنر و اینترفیس سایت، مشتری مداری؛ کنترل و نظارت خدمات ارایه شده الزامی می باشد.
  6. سایت های سیاسی ، ارایه خدمات خبری، استفاده از ربات های خبری ممنوع می باشد، همکاران حق ارجاع مشتری و کاربران به کانل های تلگرام و اجتماعی را ندارند.

جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰