شرایط دریافت مجوز قانونی نشر آثار صوتی

اگر در حال تهیه برنامه های برون مرزی هستید یا اینکه آثاری دارید که قصد انتشار و نمایش آن بصورت بین المللی دارید  می توانید برای مجموعه هایی که در سایت قرار گرفته و دارای حق امتیاز می باشد مجوز لازم را از سایت سازنده دریافت نماید.

دوستان تهیه کننده و تدوینکاران عزیز توجه کنند که کلیه افکت های صوتی قرار گرفته در سایت نمابانگ بصورت مجوز نشر آزاد بر روی برنامه های شما قابل استفاده می باشد .

به عبارتی ساده تر این سایت افکت های صوتی خود را صرفا به عنوان صدای شاهد ارایه می دهد و شما می توانید در داخل ایران از این صدای شاهد با کیفیت اورجینال استفاده نماید. اما اگر تولید شما قصد نمایش از رسانه های خارجی که نسبت به نشر مطالب بر اساس مجوز کپی رایت حساس هستند مشکل حقوقی خواهد داشت و می بایستی حتما به نام خود تهیه کننده از سایت سازنده یک نسخه از افکت های صوتی با مجوز همان شرکت جهت اریه روی آثار به واحد های پذیرش ارایه شود.

برای دریافت مجوز کافیست در هر مطلب و در انتهای نوشته مطلب در صورتی که مطلب دارای حق نشر است  روی لینک دریافت مجوز کلیک کنید تا وارد سایت سازنده شوید . اگر خود شما قادر به تهیه لایسنس نیستید می توانید درخواست کنید تا ما با تعرفه سایت منبع نسبت به تهیه مجوز اقدام کنیم.

تهیه مجوز تنها برای کاربرانی انجام می شود که عضویت ویژه را تهیه و از محتوا و محصولات سایت نمابانگ در حال استفاده هستند.

تهیه مجوز شرایط خاص به خود را دارد که هر شرکتی تحت شرایط خاصی اقدام به ارسال مجوز میکند هر چند ما مجوز نشر رایگان را از شرکت سازنده گرفته و داخل فایل های دانلودی قرار دادیم ولی اگر باز مشکلی داشتید می توانید به روش بالا اقدام کنید.

ما به قوانین نشر جهانی احترام می گذاریم و سعی میکنیم تا بستری آسان برای استفاده از این محصولات را فراهم نمایم . چنانچه در هر یک از موارد سوالی داشتید مستقیما از طریق کانال های ارتباطی با ما در میان بگذارید.


کپی‌لفت روشی است برای ارائهٔ آثاری که مشمول حق تکثیر می‌شوند، همانند موسیقی، کتاب، نرم‌افزار و غیره تا به صورت آزاد به‌طوری‌که استفاده‌کنندگان ملزم شوند تمامی نسخه‌های مشتق‌شده یا گسترش‌یافته از آن‌ها را نیز به صورت آزاد منتشر کنند.

کپی‌لفت نوعی بازی با کلمهٔ کپی‌رایت است. در زبان انگلیسی «لِفت» به معنیِ چپ، متضاد «رایت» در معنیِ «سَمتِ راست» است. کپی‌لفت عملی را توصیف می‌کند که در آن با استفاده از قانون حقّ تکثیر (کپی‌رایت)، تضمین می‌شود که اجازهٔ نسخه‌برداری و ویرایش یک اثر برای همگان محفوظ می‌مانَد و هیچ شخصی اجازه ندارد حق ویرایش و نسخه‌برداری را از دیگر افراد سلب کند.

در واقع، کپی‌لفت نوعی استفاده از کپی‌رایت اما در جهت خلاف آن است، یعنی به جای درآوردن اثر به حالت انحصاری، از انحصاری شدن آن جلوگیری می‌کند.

کپی‌لفت را می‌توان به تمامی آثاری که شامل حق تکثیر می‌شوند همانند موسیقی، کتاب، نرم‌افزار و غیره اعمال کرد. کپی‌رایت به پدیدآورندگان آثار اجازه می‌دهد تا حق نسخه‌برداری، ویرایش یا اقتباس کردن از آثارشان را از دیگر افراد سلب کنند. در مقابل، یک پدیدآورندهٔ اثر می‌تواند با استفاده از کپی‌لفت به تمامی افرادی که یک نسخه از اثر را دریافت می‌کنند حق نسخه‌برداری، ویرایش و اقتباس را اعطا کند و با استفاده از قوانین آن تضمین کند که این حق برای دیگر افرادی که نسخه‌ای از آن اثر را دریافت می‌کنند نیز همچنان محفوظ خواهد ماند.

منبع : ویکی پدیاa