پرداخت و واریز هزینه

شماره حساب های لیناسافت

لطفا جهت واریز هزینه به شماره حساب های سایت لیناسافت از اطلاعات زیر استفاده کنید.

بانک رفاه بنام رباب بروفه

7618– 4620 – 6311 – 5894

شارژ کیف پول

با خرید و شارژ کیف پول تا 50 درصد اعتبار بیشتر کاربری کسب کنید.

نکات و سوالات مهم

مزیت شارژ حساب کاربری در راستای حمایت از کاربرانی می باشد که از نظر مالی قصد تهیه محصولات و محتویات با تخفیف ویژه دارند مناسب می باشد.

با شارژ کیف پول می توانید تا دوبرابر هزینه پرداختی حساب کاربری خود را شارژ و از خرید ها لذت ببرید.

با داشتن کیف پول الکترونیکی در هنگام پرداخت به جای گزینه پرداخت آنلاین با حساب کاربری خرید و در سریعترین زمان دانلود کنید.

  • در هنگام واریز یا انتقال وجه مورد نظر خود از طریق خودپرداز یا غیره… لطفا دقت فرمایید که شماره حساب و نام صاحب حساب و بانک مقصد را بدرستی بررسی کرده و سپس اقدام به واریز مبلغ فرمایید . چنانچه به دلایلی عملیات پرداخت در صورت اشتباه به حساب غیر این کسور و عدم دقت از جانب شما محسوب خواهد شد، لذا لینا سافت هیچگونه مسولیتی در قبال مبلغ واریز شده به حساب غیر توسط پرداخت کننده را نخواهد داشت و شما پرداخت کننده کلیه خیارات قانونی را از خود اسقاط می نماید.
  • کلیه حسابهای بانکی فوق ، بنام رباب بروفه می باشد.
  • در پایان پس از واریز وجه به یکی از شماره حسابهای لیناسافت شماره فیش و یا شماره پیگیری و بانکی که مبلغ را به آن واریز کرده اید از طریق فرم و کانال های ارتباطی اطلاع دهید .
  • دوستانی که بصورت تلفنی و یا از طریق تلگرام با مدیر فروش نسبت به دریافت تخفیف صحبت و راهنمایی می خواهند در صورتی که سفارشی را به توافق رسیدند خریدار  ۷۲ ساعت فرصت دارد تا به آن قیمت توافق شده خریداری نمایند . بعد این مهلت تخفیف حذف و با قیمت واقعی فروشگاه می توانند محصول را خریداری نمایند .
  • جهت رسیدگی سریعتر به سفارش شما ترجیحا یک sms به شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ نیز بزنید و ما را از خرید خود آگاه نمایید.