صدای بچه

صدای بچه مجموعه ای در قالب ۳۷ افکت صوتی کامل از حالت های مختلف بچه چه دختر یا پسر بین سن ۳ ماه تا ۱ سال می باشد که می توانید در ادامه این مجموعه صدا را دانلود کنید. این مجموعه شامل تمامی اکشن های صوتی یک بچه می باشد.

صدای بچه

تنوع افکت های صوتی مرتبط با بچه ها بسیار زیاد می باشد و ما سعی میکنیم بصورت دسته بندی شده این مجموعه صداها را برای دانلود شما انتخاب و قرار دهیم. لذا در این مجموعه شما می توانید به تنوع بالایی از افکت و اکشن های صوتی ایجاد شده توسط بچه ها را دسترسی داشته باشید.

افکت صوتی پیشنهادی : صدای مدرسه و مهد کودک

در این مجموعه شما می توانید به صدای بازی بچه ها با وسایل مختلف از جمله اساب بازی، صدای گریه کردن کودک، صدای خندیدن، صدای بازی با وسایل جونده، صدای جست و خیر، صدای خوشحالی، صدای گریه در سنین مختلف ۳ ماه تا ۱ سالگی را در دسترسی داشته باشید.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۳۷ فایل
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : ۶۲ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3-320

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


نکته مهم :

با توجه به فیلترینگ اینترنت  و عدم دسترسی مردم عزیز ایران به اینترنت آزاد می توانید با وارد کردن مستقیم آدرس سایت www.linasoft.ir به وب سایت دسترسی داشته باشید.

از ابتدای دی ماه افزایش هزینه خدمات و دانلود را خواهیم داشت.


 

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید