صدای ضربه زدن

صدای ضربه زدن مجموعه ای در قالب ۶۰ افکت و اکشن صوتی از زدن ضربه های رزمی مشت و لگد به همراه افکت هایی از اکشن ضربه با اشیا مناسب ساخت و طراحی انواع بازی های سبک رزمی و مبارزه ای می باشد که برای دانلود شما انتخاب و در ادامه مطلب قرار دادیم.

صدای ضربه زدن

در این مجموعه به ناب درخواست دوستان طراحی بازی مجموعه ای کامل از افکت های صوتی متنوعی از حرکات رزمی در قالب وارد کمردن ضربه را انتخاب کردیم. همه کم و بیش با بازی های معروف مانند مورتال کمبات و صدای ضربات پا و دست آن آشنا هستید این مجموعه مشابه همان سبک به شما این امکان را میدهد تا بتوانید چنین افکت هایی را صدا گذاری کنید.

افکت صوتی مکمل : صدای زمین خوردن و بلند شدن مبارزه ای

تمامی افکت ها با طول ضرب کوتاه می باشد که قابلیت تبدیل به کیفیت های پایینتر برای سبک لود شدن را دارا می باشد. این مجموعه مناسب طراحان بازی های مبارزه ای و رزمی می باشد که دوست دارند صدای ضربه با پا ، صدای برگردان زدن، صدای انواع مشت ، صدای کوبیدن اشیا، صدای برخورد ضربه را در اختیار داشته باشند.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۶۰ فایل
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3-320

 


دانلود رایگان این مجموعه


نکته مهم :

  • با توجه به فیلترینگ گوگل و احتمال تکرار چنین مواردی می توانید تا آماده سازی نرم افزار تحت ویندوز سایت لیناسافت با وارد کردن مستقیم آدرس سایت www.linasoft.ir به وب سایت حتی زمانی که گوگل فیلتر می باشد دسترسی داشته باشید.
  • چنانچه فایل دانلودی پس از دانلود باز نشد نرم افزار Winrar نسخه جدید را نصب کنید تا مشکل شما حل شود.
  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • پیشنهاد می کنیم برای دانلود به صرفه با هزینه کم از عضویت های ویژه استفاده کنید که کمک میکند با هزینه اندک از آرشیو صوتی سایت استفاده کنید. برای دسترسی به بخش خرید عضویت ویژه اینجا کلیک کنید.

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید