صدای کشته شدن و مردن

صدای کشته شدن و مردن مجموعه ای دوم  در قالب ۱۱۵ افکت صوتی کوتاه از صدای مردن و کشته شدن تحت عوامل مختلف می باشدکه می توانید در این مجموعه جهت طراحی انیمشین، موشن گرافیک و ساخت بازی مورد استفاده قرار دهید.

صدای کشتـه شدن و مـردن

در مجموعه قبلی ما افکت و اکشن های صوتی متنوعی از کشتـه شدن و صدای مـردن برای استفاده در صدا گذاری را جهت دانلود قرار داده بودیم. در این مجموعه سری دیگری از افکت های صوتی مرتبط با کشتـه شدن و مردن انواع آدم در جنسیت های مختلف بصورت کوتاه جهت ساخت موشن گرافیک و بازی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

افکت صوتی پیشنهادی :دانلود صدای مردن و کشتـه شدن

افکت صوتی این مجموعه شامل صدای کشتـه شدن با آتش، سوختن و جرغاله شدن، صدای مـردن با عوامل شیمایی، خفه شدن و مسوم شدن، صداهایی از جیغ و داد و بیداد، صدای غرق شدن و انفجار می باشد.

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.

 


نکته مهم :


  • با توجه به عدم رسیدگی به وضعیت مردم سیستان و بلوچستان هر هفته یک روز از درآمد سایت لیناسافت به این استان اهدا می شود. از همکاری و حمایت شما سپاسگذاریم.
  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
4.5/5 ( 2 نظر )