صدای کشتی و لنج

صدای کشتی و لنچ کاملترین مجموعه افکت های صوتی مرتبط با کشتی های بزرگ و کوچک و برخی از کشتی های قدیمی مانند لنج ها می باشد که شامل تمامی افکت های صوتی مرتبط با این کشتی ها می باشد.

صدای کشتی و لنج

در نگاه اول شاید صدای کشتی چندان به چشم نیاید ولی اگر کمی دقت شود می توان فهمید که یک کشتی صدا و اکشن های صوتی زیادی دارد که صدا گذاری هر قسمت از آن مسلتزم استفاده از صدای همان بخش می باشد.

افکت صوتی پیشنهادی : افکت صوتی بوق کشتی ها SHIP HORN

در این مجموعه شما افکت های صوتی کاملی از صدای انواع کشتی شامل کشتی های موتوری و ماهیگیری . لنج ها در حالت های مختلف از زوایای گوناگون را می توانید داشته باشید. از جمله این صداها می توان به صدای روی عرشه کشتی، صدای حرکت کشتی، صدای موتور خانه، صدای سکان، صدای بالا دادن لنگر، صدای جیر جیر کشتی های چوبی، جزر و مد داخل کشتی و افکت هایی از بالا و پایین انداختن بادبان کشتی و غیره را شامل می شود.

اطلاعات صوتی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۹۳ افکت
  • حجم فایل دانلودی : ۱۳۰ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3-320

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


نکته مهم :

با توجه به فیلترینگ اینترنت  و عدم دسترسی مردم عزیز ایران به اینترنت آزاد می توانید با وارد کردن مستقیم آدرس سایت www.linasoft.ir به وب سایت دسترسی داشته باشید.

از ابتدای دی ماه افزایش هزینه خدمات و دانلود را خواهیم داشت.


 

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید