فول آرشیو آهنگ مهر ۹۸ – ویژه تدوین فیلم عروسی شامل لیستی از تمام آهنگ های اجرا شده توسط خوانندگان ایرانی مجاز می باشد که می توانید برای تدوین انواع فیلم های عروسی و استفاده شخصی مورد استفاده قرار دهید.

فول آرشیو آهنگ مهر ۹۸ – ویژه تدوین فیلم عروسی

از آنجاییکه انتخاب آهنگ های گلچین کاری زمان بر و سلیقه ای می باشد لذا ما در انتخاب آهنگ ها سعی کردیم که در مطالب قبلی به شما کمک کنیم . لذا با توجه به پیشنهاد دوستان آرشیو کامل آهنگ های هر ماه را برای شما بصورت فایل فشرده قرار می دهیم تا خود با توجه به سلیقه انتخاب اقدام به انتخاب آهنگ کنید.

این مجموعه شامل تمامی آهنگ های خوانده شهر و منتشر شده مهرماه ۹۸ می باشد که می توانید با کیفیت معمولی دانلود کنید. این آهنگ ها شامل تمامی آهنگ های در سبک های مختلف بصورت غمگین، شاد ، عاشقانه، سنتی و احساسی می باشد که انتخاب آن به عهده خود شما می باشد. جهت رعایت حقوق تولید کننده انتشار نسخه های با کیفیت را می توانید بصورت مجاز از فروشگاه های فروش آلبوم خریداری کنید.

این مجموعه شامل آهنگ های شاد و معمول می باشد که شامل تدوین کلیه بخش های یک فیلم عروسی را شامل می شود. سعی کنید جهت انتخاب آهنگ اصول و قواعد آن را رعایت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تدوین فیلم های عروسی از این لینک دیدن کنید.

اطلاعات داتلودی مجموعه :

  • تعداد آهنگ : ۹۰ فایل
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3-128
  • حجم فایل دانلودی : ۳۰۰ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


دانلود کل مجموعه بصورت یک فایل فشرده

این مجموعه شامل آهنگ های معمول ومختلفی هم می باشد که انتخاب آهنگ های شاد به عهده خود شماست.

 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
3.1/5 ( 8 نظر )