عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

قوانین استفاده از سایت های موسسه لینا سافت


 

تمامی محتواهای ارایه شده در لینا سافت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است.
از تمامی کاربران گرامی سایت لینا سافت تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.

توافقنامه و تغییرات

مشترک متعهد می‌شود که با تغییراتی که ممکن است لینا سافت هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید.

مشترک متعهد می‌شود که چنانچه خدمات و یا محصولات لینا سافت را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات لینا سافت انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی لینا سافت مسترد نمی‌گردد.

اطلاعات صحیح

مشترک موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیار لینا سافت قرار دهد و لینا سافت برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا لینا سافت شبه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

حفظ اطلاعات محرمانه

شما می‌توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در لینا سافت را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات لینا سافت اعمال می‌شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیت لینا سافت در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. لینا سافت از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

هزینه و پرداخت

امنیت حساب کاربری

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

مالکیت معنوی

رفع مسئولیت و عدم وجود ضمانت

محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می‌شوند. لینا سافت هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کند ارئه نمی‌دهد.

ضمانتهای ویژه

مشترک توافق می‌نماید که لینا سافت هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پرداخت ندارد.لینا سافت صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای لینا سافت شرکت‌های وابسته، نمایندگان، متصدیان، مدیران و کارمندان آن می‌باشد.

قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط لینا سافت در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه‌ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه بیان شده‌اند شکایتی به دادگاه ارئه دهد.

عودت وجه

خدمات لینا سافت، حداکثر تا ۳ روز از زمان تهیه اشتراک در صورت عدم پاسخگویی ازطریق سایت لینا سافت قابل استرداد به خریدار اشتراک می باشد .

تفکیک پذیری

بخشهای این قراداد تفکیک‌پذیر می‌باشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیک‌ترین شکل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمت‌ها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.

عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.

سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه‌های ضمیمه آن توسط لینا سافت در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از لینا سافت نمی‌باشد.

وضعیت اضطراری

لینا سافت همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل لینا سافت هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی لینا سافت گردند. مشترک موافقت می‌نماید لینا سافت را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

رویه بازگردانی کالا

در این فروشگاه کلیه خرید ها بصورت اینترنتی و لینک دانلود ارایه می شود لذا رویه بازگردانی کالا را در اولیت دوم خدمات قرار دادیم  و به جای آن رویه تضمین پرداخت را در اولویت کار قرار دادیم .

رویه بازگردانی کالا (فروشگاه لینا سافت )

رویه بازگردانی محصولات ارسال فیزیکی ( خرید پکیج )

روابط عمومی لینا سافت

ابتدا