مدار فیروزه ای یا مدار گرانی

مدار فیروزه ای یا مدار گرانی عنوانی بود که برای این مقاله انتخاب شد تا از سیاست های جدید همراه اول برای شما عزیزان پرده برداریم و به شما بگویم به چه علت از اعتماد مردم سواستفاده شده و در روز روشن خرانه خود را از جیب مردم تامین میکنند.

مدار فیروزه ای یا مدار گرانی

ماه پیش همراه اول طرحی را ارایه کرد که در آن از واژه ای به نام طرح مدار فیروزه ای واقعا می صرفه ! یاد می کرد و براش سیستم و فرایندی هم طراحی و راه اندازی کرد.

مدار فیروزه ای یا مدار گرانی

در این طرح شما بصورت موقت از یک ساعت تا ۳ ساعت می توانید از اینترنت با حجم ۷۵۰ مگابایت تا ۴ گیگ استفاده کنید. هزینه هایی که اول در نظر گرفته بود حداقل منصفانه بود و شما می توانستید با پرداخت ۲ هزار تومان از اینترنت ۴ گیگ ۴g به مدت دو ساعت استفاده کنید.

اما بعد از مدتی سیاست سو استفاده از اعتماد مشتری را به پیش گرفت و هزینه ها را تا دوبرابر افزایش داد به گونه ای که شما برای داشتن اینترنت موقت دو ساعته برای ۱ گیگ باید ۲۲۵۰ تومان بدون مالیات بپردازید!؟

ترافیک ۴ گیگ به مدت سه ساعت هم ۵۲۰۰ تومان شد که قبلا می توانستید با نهایت ۳۵۰۰ تومان از این سرویس استفاه کنید. اما جدا از گرانی جدید و سو استفاده از اعتماد مردم نکته ای در استفاده از کیفیت سرویس ها بخصوص زمان آپلود مطرح است.

یکبار لیست تعرفه های این شرکت را نگاه کنید :

چهارصد و پنجاه مگابایت – ۱ ساعته
۱۱۱۰۰   ریال
هفتصد و پنجاه مگابایت – ۱ ساعته
۱۷۶۲۵   ریال
یک گیگا بایت – ۱ ساعته
۲۲۵۰۰   ریال
۲ گیگابایت – ۱ ساعته
۳۴۵۰۰   ریال
۳ گیگابایت – ۲ ساعته
۴۴۸۵۰   ریال
۴ گیگابایت – ۳ ساعته
۵۱۷۵۰   ریال

آیا با این قیمت شما موافق هستید ؟ منتظر نظرات شما نسبت به این طرح هستیم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید