موسیقی ترسناک و اضطراب

موسیقی ترسناک و اضطراب شامل مجموعه ای ۱۵۰ تایی  از موسیقی کوتاه ۹۰ و ۶۰ ثانیه ای بصورت لوپ در ژانر ترس و وحشت می باشد که می توانید جهت ساخت مستند در زمینه های معظلات، شیطان پرستی و صدا گذاری پس زمینه انواع فیلم و برنامه با موضوع ترس استفاده کنید.

موسیقی ترسناک و اضطراب

این مجموعه برای ایجاد جلوه های صوتی وحشت مورد استفاده قرار میگرد که با تنوع بالای این مجموعه می توانید انواع ترانزیشن صوتی و صحنه های کوتاه تاکیدی برای ایجاد ترس و اضطراب نسبت به سوژه با موضوعی را در ببینده ایجاد کنید.

تمامی موسیقی ترسناک این مجموعه با کیفیت بالای استودیویی توسط طراحان به نام موسیقی برای تدوین انواع فیلم و برنامه های تلویزیونی و رادیویی طراحی و ساخته شده است که در سایت لیناسافت برای دانلود شما در این مجموعه قرار گرفته است.

همچنین با این مجموعه می توانید انواع تریلر و تیزر های کوتاه ترس و وحشت و ایجاد جو معمایی و مرموز را نیز در صدا گذاری موسیقی فیلم مستند و برنامه های موشن گرافیک مورد استفاده قرار دهید.

عمدتا این مجموعه برای معرفی مکان های ترسناک، تاکید و در انتظار نگهداشتن بیننده در شوک و اضطراب، به وقوع پیوستن اتتفاقات وحشتناک و ترسناک ساخت موضوع و هدفی در گویش های فیلم می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۱۴۸ فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : ۴۰۰ مگابایت
  • کیفیت فایل صوتی : Mp3-320-48Hz
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 

نمونه ویدیوی میکس شده توسط گروه صدا گذاری لیناسافت با استفاده از موسیقی های این مجموعه موسیقی ترسناک و اضطراب بر روی معرفی یک بازی ترسناک


4.5/5 ( 2 نظر )