لیناسافت مرجع تخصصی دانلود هنرهای دیجیتال از علاقه مندان و هنرمندانی که قصد فعالیت در سایت و کسب درآمد دارند دعوت میکند بعد از مطالعه متن زیر نسبت به مدیریت بخش های ذکر شده سایت اعلام آمادگی کنند.

سایت لیناسافت بصورت اشتراکی فعالیت میکند و کاربران عزیز در قبال پرداخت هزینه ای اندک می توانند از مطالب سایت در یک محدوده یک ماهه با دسترسی نامحدود استفاده کنند.

لذا برای پوشش بخش های خالی و راه اندازی فاز های بعدی سایت تصمیم گرفته شد تا دو بخش گرافیک و تدوین به اشخاص علاقه مند واگذار شود . از مزایای همکاری در سایت کسب درآمد دایمی از فعالیت و کمک به شما جهت داشتن وب سایت با حمایت لیناسافت می باشد .

حتما آشنا به مدیریت سایت وردپرس و سئوی مطالب بوده و بتواند روزانه مطالب بیشتری در سایت قرار دهد . هر چقدر مطالب بیشتر باشد به همان مقدار درآمد و خواهان استفاده از عضویت بیشتر خواهد شد.

برای همکاران عزیز یک صفحه فرود همانند صفحه اصلی سایت لیناسافت طراحی و ارایه می شود تا نسبت به تبلیغ و جذب مشتری اقدام کنند.

دوستانی که مهارت تدوین با نرم افزار افتر افکت و پریمیر و ادیوس را دارند می توانند در صورتی که فعالیت خوبی در این زمینه دارند بخش تدوین فیلم سایت لیناسافت را به عهده بگیرند و با درج محتوا و مطالب مناسب جهت رفع نیاز کاربران سایت کسب درآمد کنند.

این دوستان میتوانند در قالب آموزش های نرم افزاری،پلاگین و افزونه و مباحث تدوین فیلم روی نرم افزار های افتر افکت،پریمیر و ادیوس فعالیت کنند و هر کاربری قصد استفاده از بخش تدوین فیلم را داشته باشد میتواند با پرداخت هزینه ای اندک به عضویت سایت در امده و از مطالب را استفاده کند.

هزینه عضویت بصورت توافقی مشخص و در قالب طرح های عضویت در خواهد آمد که بصورت ۸۰ به ۲۰ حساب شده و از هر عضویت ۸۰ درصد به مدیر بخش پرداخت خواهد شد.

هاست آپلود و هزینه نگهداری سایت و سرور به عهده لیناسافت بوده و همکار عزیز برای فعالیت در سایت لیناسافت باید شرایط عمومی همکاری در سایت را که در انتهای همین متن ذکر شده رعایت کنند.

  • نحوه همکاری در فاز گرافیک و PSD

دوستانی که علاقه مند به فعالیت در زمینه گرافیک هستند و قصد ارایه آموزش و طرح های لابه باز را دارند می توانند با در اختیار گرفتن این بخش محتوا و مطالب مناسب در سایت درج نمایند و به ازای هر عضویت مبلغ پورسانت ۸۰ درصد را دریافت نمایند.

این فاز شامل دانلود و به اشتراک گذاری فایل های گرافیکی نظیر فون عروس،طرح کودک،طرح های گرافیکی،وکتور و استوک،عکس و پس زمینه و پلاگین و آموزش نرم افزار های گرافیک می باشد که می توانند مطابق برنامه در سایت و در دسته مربوطه برای عموم به اشتراک بگذارند.

  • شرایط همکاری :
  1. هزینه هاست دانلود و سایت به عهده لیناسافت می باشد و همکاران عزیز هیچ هزینه ای را بابت این مورد پرداخت نخواهند کرد.
  2. واگذاری امکانات فروش فایل در فروشگاه لیناسافت بصورت ۵۰ درصد بوده و چنانچه محصولی برای فروش داشتید می توانید بصورت شراکت ۵۰ درصدی در فروشگاه لیناسافت برای عموم درج کنید.
  3. روی کلیه فایل های گرافیکی و دانلودی حتما رمز عبور لیناسافت درج خواهد شد و از ذکر دیگر منابع شدیدا خودداری شود.
  4. از درج محتوای تبلیغی دیگر گروه ها و سایت ها و اشخاص در داخل فایل های دانلودی شدیدا برحذر بوده و مطالب مختص خود سایت لیناسافت خواهد بود.
  5. روزانه حداقل ۵ پست در سایت مطابق اصول سئوی سایت درج خواهد شد . بیشتر از این پست به عهده شما بوده و لازم است بدانید هر چقد محتوای بیشتری قرار دهید به همان صورت عضویت های بیشتری را که همان درآمد می شود برای مطالب خود کسب خواهید کرد.
  6. برای هر حق عضویت ۲۰ درصد متعلق به لیناسافت خواهد بود و مابقی هزینه متعلق به خود همکار خواهد بود.
  7. قبل از درخواست حتما با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ در تلگرام یا تلفنی مشاوره کنید.