تبلیغات شما در لیناسافت

پذیرش تبلیغات لیناسافت

پذیرش تبلیغات لیناسافت

تبلیغات در سایت لیناسافت بر خلاف دیگر سایت های تبلیغاتی دارای محدودیت های خاص به خود می باشد که لازم است قبل از درخواست تبلیغ حتما مطالعه نماید.

عمده کاربران و مراجعه کنندگان سایت تخصصصی لیناسافت تهیه کنندگان، تولید کنندگان برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، استودیو های فیلمسازی در حوزه های انیمیشن، مستند و سینما، موشن گرافیک و تدوین فیلم می باشد .


تبلیغات بنری :

در این تبلیغات شما می توانید بنر هایی از محصولات و خدمات ارایه شده خود در قالب GIF و JPEG در وب سایت لیناسافت نمایش دهید. این تبلیغات شامل اجاره محل تبلیغات بنر در زیر اسلایدر سایت و ادامه مطلب تمامی مطالب سایت لیناسافت می باشد.

لازم به توضیح است آمار الکسا و میزان بازدید های سایت بصورت آی پی بین ۳ تا ۵ هزار در روز ثابت می باشد که بهترین روش برای تبلیغ شما بصورت هدفمند برای طرحان موشن گرافیک، عکاسان و فیلمبردارن، تدوین گران فیلم های مختلف رادیوییف سینمایی، برنامه سازان مستند، بصورت شخصی و سازمانی و موسسات تبلیغاتی می باشد.

 • هزینه درج تبلیغ در صفحه نخست زیر اسلایدر و انتهای صفحه نخست
 • هزینه درج تبلیغ در صفحه ادامه مطلب ( B ) زیر لینک های دانلود
 • هزینه درج تبلیغ بصورت بنر در ستون سمت چپ ( C )
 • ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان
 • ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان
 • ماهیانه ۶۰ هزار تومان

 

 

 • هزینه درج تبلیغ در صفحه نخست زیر اسلایدر و انتهای صفحه نخست ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان
 • هزینه درج تبلیغ در صفحه ادامه مطلب ( B ) زیر لینک های دانلود ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان
 • هزینه درج تبلیغ بصورت بنر در ستون سمت چپ  ( C ) کلیه صفحات ۱۵۰ هزار تومان

مشاهده محل و جایگاه تبلیغات در ادامه مطلب و ستون مطالب

 


اجاره فضا های تبلیغاتی به آژانس های تبلیغاتی

در روش اجاره فضا های تبلیغاتی برای آژانس های تبلیغاتی این دوستان لطفا با ما مستقیما تماس گرفته و مورد توافق نسبت به ایجاد جایگاه و رزرو آنها اطلاعات لازم را حاصل کنند.


تبلیغات متنی ستون تمامی صفحات

درج تبلیغات متنی در سایت در ستون کناری تمامی صفحات قرار می گیرد . در این تبلیغ شما به مدت ۳۰ روز می توانید یک متن تبلیغاتی با یک لینک مستقیم به وب سایت و خدمات خود داشته باشید. هزینه تبلیغات متنی ۳۰ روزه ۲۵ هزار تومان در ماه می باشد .


فروش بک لینک :

در این روش شما م توانید به مدت سه ماه بک لینک معتبر و با کیفیت از سایت لیناسافت به سایت خود دریافت کنید. هزینه درج بک لینک برای سه ماه ۱۷۰ هزار تومان می باشد.


تبلیغات به روش صفحه فرود یا رپورتاژ آگهی

در روش تبلیغات فرود شما می توانید یک صفحه اختصاصی از صفحات لیناسافت را برای معرفی سایت خود در نظر بگیرید. در این صفحه شما همانند یک وب سایت می توانید فعالیت و خدمات خود را چیدمان وطراحی کرده و به صفحه سایت خود لینک دهی کنید.

از مزایای تبلیغات به روش فرود برخورداری از سئوی کامل صفحه، اندیکس و معرفی سریع به کاربران خود سایت و دنیای مجازی می باشد . در روش تبلیغات فرود درصد اثر گذاری و امکان جذب کاربر و معرفی خدمات شما دارای بازدهی ۱۰۰ درصد می باشد .

سایت لیناسافت بستری مناسب برای تبلیغات خدمات، وب سایت و فعالیت های شما می باشد و با طراحی صفحه فرود اختصاصی تبلیغات و ارسال کاربران شما دارای یک پیج مخصوص روی سایت لیناسافت خواهد بود.

در حال حاظر تبلیغات در صفحه اصلی با یک بنر بصورت یک صفحه فرود انجام می شود که فقط ویژه استودیو های فیلمسازی و موسسات فعال در رسانه های صوتی و تصویری می باشد .

با ما تماس بگیرید.


شاخه های تبلیغاتی قابل قبول لیناسافت

در حال حاظر تبلیغات تنها برای شاخه های مختلف در همه زمینه ها پذیرفته می شود.

 


از پذیرش سایت های زیر معذور هستیم :

 • سایت های تبلیغات کلیکی
 • سایت های قمار و ترویج فحشا و منکرات
 • سایت های تازه تاسیس بدون محتوا

جهت سفارش تبلیغ با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰


 

رفع مسئولیت:
لیناسافت هیچ مسئولیتی در قبال کسب و کارهای تبلیغات کننده و خدمات آنها نداشته و هر نوع مسئولیت را در این رابطه از خود سلب می نماید.
لیناسافت قادر به بررسی مجوز قانونی کسب و کارهای تبلیغات کننده نبوده و مسئولیت آن تماما بر عهده تبلیغات کننده می باشد.
هر نوع تشابه اسمی بین کسب و کارها ، باید بین طرفین دعوی حل و فصل شود و لیناسافت مسئولیتی در این مورد ندارد.
قوانین ، شرایط و هزینه های تبلیغات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر داده شود. قراردادهای پیشین مشمول این تغییرات نخواهد بود.


پایان مطلب پذیرش تبلیغات لیناسافت