فروشگاه اینترنتی فلوراستور
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی با طرح دلخواه خدماتی دیگر از گروه طراحی فلوراستور می باشد که شما می توانید طرح و پس زمینه های دلخواه خود را از بین طرح های پیشنهادی که توسط خود استودیو فلورانس طراحی می شود انجام دهید.

در این طراحی شما هیچ محدودیتی ندارید و می توانید بر اساس نوع دیوار و اندازه دلخواه سفارش دهید تا واحد طراحی برای شما آماده سازی نماید.

اما اینکه طرح های سه بعدی چیست و در چه کیفیت و سایز هایی چاپ می شود چیست؟ و اینکه جنسیت و نحوه سفارش و روش نصب آن چگونه است ؟ به شما کامل پاسخ می دهیم تا با اطمینان بیشتر نسبت به سفارش طرح خود اقدام کنید.

 

 

  • طرح های قابل ارایه پوسترها توسط تیم طراحی فلورانس  :

سالن های آرایش و زیبایی ، استودیو های فیلم سازی ، استودیو های ساخت موسیقی ، استودیو و آتلیه های عکاسی ، اتاق خواب و اتاق پذیرایی را شامل می شود. برای دیگر زمینه ها لطفا درخواست طراحی نفرماید.

 

 

جنسیت کاغذ چاپ طرح های سه بعدی :

جهت چاپ هر نوع طرح ما 5 نوع کاغذ را در نظر گرفتیم که می توانید متناسب با نیاز خود و با توجه به خصوصیات آن سفارش دهید تا برای شما چاپ و طراحی شود.

  • طرح پوستر ایرانی : قابل تمیز کردن | غیر قابل شستشو
  • طرح پوستر چینی : قابل تمیز کردن | غیر قابل شستشو
  • طرح پوستر هلندی : قابل تمیز کردن |قابل شستشو
  • طرح پوستر ترکی : قابل تمیز کردن | قابل شستشو
  • طرح پوستر آلمانی : قابل تمیز کردن | قابل شستشو

برای طرح های ترکی ، هلندی و آلمانی 7 سال گارانتی در نظر گرفتیم که می توانید بدون اینکه افت کیفیت ، افت طرح و رنگ پریدگی سفارش دهید تا برای شما چاپ شود.

 

 

 

تفاوت ها و متغیرهای جنسیت چاپ :

کاغذ آلمانی :

یکی از معروفترین و با کیفیت ترین طرح های کاغذ می باشد که می توانید سفارش دهید. این جنس ضد خش بوده و رنگ های به دلیل اینکه یووی می باشد ماندگاری طولانی را دارا می باشد.

کاغذ ترکی :

بعد از جنس آلمانی دیگر کاغذ های با کیفیت می باشد که هم قابل شستشو می باشد و هم قابلیت چاپ با کیفیت بالا را دارد ولی ضد خش نیست.

کاغذ ایرانی :

کاغذ با کیفیت متوسط می باشد که قابل تمیز شدن می باشد و به یک دستمال نم می توان لکه و آلودگی را از روی آن زودود.

کاغذ چینی :

یکی از ارزانترین و بی کیفیت ترین طرح های کاغذ می باشد که اثر کوتاه مدت دارد و مناسب اشخاصی هست که موقتا در مکانی اسکان دارند و طرح ها تعویض می شود. این جنس برای افرادی دنبال کیفیت بالا هستن پیشنهاد نمی شود.

 

پوستر دیواری سه بعدی و ساده :

این دو از نظر کیفیت هیچ فرقی ندارد تنها فرق آنها نوع طراحی و برجسته سازی طرح های تشکیل دهنده می باشد که حس سه بعدی را برای شما منتقل می کند. تیم طراحی فلورانس آماده است که متناسب با نوه نیاز شما بصورت سه بعدی یا ساده طراحی و ارایه نماید.

 

تفاوت طراحی های فلورانس :

در بازار طرح های کاغذ بصورت لیت تکرار پذیر چاپ شده است که به هر اندازه قابل تهیه می باشد. اما در طراحی توسط استودیو فلورانس طرح های شما بصورت هوشمند بر اساس نوع اندازه و متراژ دلخواه تنظیم و باز طراحی می باشد.

از دیگر مزیت های طراحی توسط استودیو فلورانس قابلیت تغییر رنگ بندی و نوع چیدمان و تغییر در طراحی می باشد که مطابق قوانین ثبت و سفارش کاغذ دیواری انجام می گیرد.

 

 

 

 

 

0