فروشگاه اینترنتی فلوراستور
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چه کنیم برای زنان جذاب باشیم؟

دسته بندی :مهارت های فردی, وبلاگ 3 تیر 1400

چه کنیم برای زنان جذاب باشیم؟

پول همیشه یکی از روش های جذب دختران و زنان نسبت به خود است. اما زن و دختر کالای جنسی نیست که صرف پول آن را جذب و با آن رابطه برقرا کنید.

دختران و زنانی که با خود فروشی به پول صرفا تمام جذابیت را در پول می‌بینند جز افراد سالم جامعه محسوب نمی‌شود و هیچ شاخصه و شخصیت اجتماعی ندارند. پس اگر دوست دارید زنان (بخصوص همسر) را مجذوب کنید از روش های اصولی استفاده کنید.

چه کنیم برای زنان جذاب باشیم؟

چه کنیم برای زنان جذاب باشیم؟

اخلاق و شخصیت

جلوتر از پول، اخلاق وشخصیت انسانی مهمترین و تاثیرگذارترین روش‌های ایجاد جذابیت برای زنان است. این آزمایش در بسیاری از موارد مشخص شده که زنان شاخص و ایده‌آل ( نه زنان جنسی و مالی) صرفا مجذوب اخلاق و شخصیت طرفین می‌شود تا پول و ثروت.

وقتی شما شخصیت و اخلاق درست داشته باشید، بدانید این شخصیت و اخلاق از جوهره و کارهایی به وجود آمده که در خود شما ایجاد شده ولی از آن بی خبر هستید.

صداقت و وفاداری داشتن

طبق آمار 84 درصد زنان شرکت کننده در رای گیری شاخصه های جذب شدن به مرد را صداقت و وفاداری می‌دانند. پس اگر این خصوصیات مهم در جذب زنان را دانستید ولی تا کنون از دیدی دیگری به آن نگاه می‌کردید باید برگردید و شخصیت خود را مرور کنید.

وفاداری برای همه زنان و حتی دختران اولین انتخاب است. دوست دارند شخصی که با آن ارتباط برقرار می‌کنند با وی صادق بوده و اطمینان او را جذب کنند. شاید ندانید ولی اگر شکی در صداقت شما داشته باشند، هر چقدر هم زیبا باشید با شما قطع رابطه خواهند کرد.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس

ایجاد اعتماد در خود

جالب است شاخصه دوم انتخاب زنان و دختران برای مرد جذاب مورد علاقه خود اعتماد را انتخاب کرده اند. این اعتماد با 75 درصد رای بعد از صداقت رتبه بعدی را در اختیار دارد. پس برای ارتباط با خانم ها و دخترها حتی همسران خود سعی کنید به دنبال ایجاد اعتماد به آنها باشید.

زنان خیلی حساس و زود رنج هستند و زود به اعتماد شما اگر سستی باشد پی می‌برند. حس ششم زنان در این مورد بسیار قوی است. از هر 4 زن، 3 زن دنبال مردهایی هستند که متعهد به تعهداش بوده و مسولیت پذیر باشد.

مهربان باشید.

47 درصد زنان داشتن یک دوست و پسر مورد علاقه را در مهربان بودن جستجو می‌کنند. اگر در رفتار و اخلاق خود مهربانی و متنانت را خرج کنید بهتر از پول می‌توانید یک خانم و دختر جذاب را اسیر خود کنید. پس سعی کنید با اصلاح رفتار و اخلاق خود یک فردی مهربان باشید.

در رفتار با زنان حوصله به خرج دهید، عصبانی یا صدای خود را بلند نکنید. با حرفی نزنید اعتبار و چایگاه زن را کاهش دهد. این موارد نکاتی که است که برای مهربان بودن لازمه داشته باشید.

دروغگو نباشید.

66 درصد زنان دنبال مردان و پسرانی با خصوصیات دروغگو نبودن هستند. فکر نکنید با دروغ گفتن به زن و دختر می‌توانید دل او را به دست آورده و او را نگهدارید. به دلیل اینکه زنان از حس قوی در این موارد برخوردار هستند خیلی زود به صداقت و حرف های دروغ شما پی خواهند برد. حتی اگر آن را مخفی کنید این در رفتار و اخلاق و برخورد شما پی خواهند برد.

پدر مهربان باشید.

اگر دوست دارید دل همسر خود را به دست آورده و همیشه مجذوب خود نگهدارید باید وظیفه پدر را درست به جا آورید. زنان همیشه به بچه های خود اهمیت بالایی می‌دهند. دوست ندارن هیچ کس حتی پدر آنها اجازه ندارن شخصیت بچه را خرد و اون را بی خودی مورد ملامت قرار دهد.

علاوه بر این با رفتار و الگوی خوبی که ایجاد می‌کنید سعی کنید برای فرزندان خود یک الگوی ایده آل و پدر خاص باشید.

 

معیارهای جذابیت به روش فردی

معیارهای جذابیت به روش فردی

معیارهای جذابیت به روش فردی

شوخ طبع باشید.

طبق آمار 77 درصد زنان از مردان شوخ طبع خوششان می‌آید. فردی که توانایی خندیدن را داشته باشد در زندگی فعلی یک نعمت هست. اگر بتوانید با حرف و سخنان مناسب آنها را به خنده وادار کنید بیشتر جذابیت خواهید داشت.

اما هیچوقت شوخی های خود را مستقیم برای ضایع کردن یا ترور شخصیتی زنان  به کار نگیرید. سعی کنید شوخی در حد معمول به دور از سو استفاده انجام دهید. با زنان و دختران دیگر جلوی آنها شوخی نکنید. این یکی از خط قرمز های زنان است.

هوش و ذکاوت بالا

بیش از 50 درصد خانم ها در نظر سنجی هوش و ذکاوت آقا و دوست پسر خود را به بالا بودن هوش و ذکاوت آن ترجیع دادند. چرا که هر چقدر هوش مرد در مواجه به حل مشکلات زندگی بیشتر باشد به همان مقدئار احساس آرامش و امنیت در زنان را به بار می‌آورد. زنان از مردانی که همیشه در حال پیشرفت باشند بیشتر مجذوب می‌شوند.

شور و عشق

بیش از 45 درصد زنان در نظرسنجی مردانی که احساساتی هستند و سور عشق را همزمان دارند بسیار راغب هستند. این خصوصیات در کمتر مردی دیده می‌شود و اگر بتوانید این حس را ایجاد کنید یکی از جذاب ترین مرد مورد علاقه زنان تبدیل می‌شوید.

اعتماد به نفس بالا داشته باشید.

مرد هر چقدر اعتماد به نفس بالایی داشته باشد بصورت ناخواسته روی اخلاق و خصوصیات زن هم تاثیر گذار است. اگر شما این توانایی را در خود دارید که بتوانید اتفاقات و موقعیت های ناشناخته را به درستی مدیریت کنید زن مجذوب شما خواهد ماند.

سخاوت در مردانگی

چه کنیم برای زنان جذاب باشیم؟

سخاوت در مردانگی

زنانی که بالای 35 سال سن داشتند خیلی دوست دارن مرد و دوست مورد علاقه اشان برای آنها یک وقت مناسب در نظر بگیرید. با آنها خلوت کرده و به جایی دعوت کند. پس سعی کنید اگر دوستی در این رده سنی دارید برای آن وقتی در نظر بگیرید و هر چند وقت یکبار با هم به بیرون رفته و با هم دیگر گفتگو کنید.

به حرف خانم ها گوش بدید.

این برای مردانی که همسر خاصی در خانه دارد بیشتر صدق می‌کند. زنان دوست دارند مردان به حرف های آنها گوش کند. گوش دادن به حرف زن باعث ایجاد آرامش و امنیت در زن خواهد شد و این یکی دیگر از روش های ایجاد جذابیت در ارتباط با زنان می‌باشد.

رمانتیک بودن را در خود تقویت کنید.

نصف زنان عاشق مردان رمانتیک هستند. دوست دارند مردانی که به آنها علاقه دارند با حرف های رمانتیک رای آنها قصه پردازی کند و از حال و هوای فعلی آنها را خارج کند. این یکی از شرگد های کارآ برای جذب دختران و زنان است. زنان دوست دارند برای عشقشان خیال بافی کنند.

در به کار بردن احساس زمانتیک عشق و عاشقانه با داستان خود قاطی کنید. اگر شخصیت داستان خود اون دختر باشد بسیار جذاب تر خواهد بود. می‌توانید مانند انیمیشن دینایی خیالی بسازید و آنها را در قالب داستان در داستان خود غرق کنید.

در رابطه های جنسی خوب باشید.

اگر منظور شما این است که بعد اینکه او را به ارگاسم بردید و شهوت هر دوی شما رفع شد کار تمام است اشتباه کردید. زنان دوست دارند حتی بعد از ارگاسم مرد مورد علاقه شون اون را بغل کرده و به او باز هم عشق بورزد. این خصوصیت در زن این حس را به وجود می‌آورد که اون برای مرد حتی بعد از اجابت جنسی مهم است.

درآمد مناسب

درآمد مناسب

درآمد مناسب

جالب است بدانید درآمد یک مرد و دوست پسر جذاب برای زنان از درآمد مهمتر است. ولی سعی کنید با کسب درآمد و رفع نیاز مالی دختر اون را بیشتر از قبل مجذوب و شیفته خود کنید. تنها برای جاذبه جنسی از اون استفاده نکنید. مطمین باشید زنان خود اگر موقعیت شغلی مناسب داشته باشند به شما در راه دوستی و زندگی مشترک کمک خواهند کرد.

خوش پوش و مرتب

لباس شخصیت شماست. سعی کنید در مواجه به دوست دختر یا زن مورد علاقه از لباس مناسب در خور شخصیت و دوست داشتنی وی استفاده کنید. دختران دهه 85 به به بعد دوست دارن دوست پسرشان مد روز داشته باشد. بلعکس زنان دهه 60 و 70 یک لباس منظم و مرتب با پرسونای شخصیتی نجیب را بهتر ترجیع می‌دهند.

می‌توانید برای لباس پوشیدن خود از آنها نظر بخواهید. رنگ های مورد علاقه و خصوصیات فردی که می‌توانید برای رضایت اون انجام دهید از او بپرسید.

 

باید و نباید های سفارش تزیین ماشین عروس

خوش قیافه نیستید!؟

مهم نیست قیافه شما چه شکلی باشد. داشتن تناسب مناسب چهره برای جذب زنان تا 25 درصد مهم است. چون پسر هر چقدر زیبا و جذاب باشد زنان بیشتر حسادت می‌کنند.

به دلیل اینکه ممکن است عشق آنها مجذوب دختران دیگر شود و او را فراموش کند. پس برای ایجاد جذابیت خوشگل بودن رتبه پایینی را به خود اختصاصی داده است.

بسیاری از زنان مردانی با ته ریش کم و داشتن چانه پهن و استخوان گونه بالا با چشمان درشت بیشترین سوژه مورد علاقه زنان می‌باشد. همیشه خنده را در ظاهر صورت خود داشته باشید تا جذابیت آن را چند برابر کنید.

سخن پایانی :

نکاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم، تنها بخشی از روش های جذاب نشان دادن خود برای زنان و دختران است. هیچوقت به زن مانند یک کالای جنسی برای رفع شهوت نگاه کنید. زنان و دختران کمتری هستند که معاشقه جنسی برایشان اهمیت دارد.

هر چقدر اخلاق، رفتار و خصوصیات فردی نزدیک موارد بالا باشد به همان مقدار مجذوب و جذابیت بالایی برای دختران و زنان خواهید داشت. هر زنی زن زندگی و هر مردی مرد زندگی نیست. تنها در صورت پیدا کردن مکمل هم می‌توانند به یک زن و مرد کامل تبدیل شوند.

منبع : الفبا

linasoftir

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0