فروشگاه اینترنتی فلوراستور
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چگونه همسر جذابی باشم؟

دسته بندی :مد, مهارت های فردی, وبلاگ 1 تیر 1400

چگونه همسر جذابی باشم؟

اگر فکر می کنید فقط زیبایی و داشتن اخلاق و رفتار خوب می تواند در جذابیت شما برای همسر خود تاثیر گذار باشد باید بگویم این نگرش شما غلط است. خیلی از خانم‌ها فکر می‌کنند همین که خوشگل و جذاب باشیم کافی بوده و اخلاق من هر چقدر هم بد باشد می توانم با زیبایی خودم آن را بی اهمیت کنم! امروز  قصد داریم به شما روش های درست ایجاد جذابیت برای همسر خود در زندگی، روش‌هایی را بگویم که باعث خواهد شد نه تنها به یک همسر زیبا و جذاب تبدیل شوید بلکه ایده‌آل‌ترین فرد زندگی مرد خود باشید.

چگونه همسر جذابی باشم؟

مرحله اول زیبایی ظاهری

شناخت زیبایی چهره

اگر چهره عروسکی و جذابی دارید به این معنی نیست شما شاهزاده خانم زیبایی هستید. مهم این است که چگونه به بهترین شکل ممکن برای همسر خود این چهره زیبا را نشان دهید تا به یک فرد مقدس و قابل پرستش در زندگی او تبدیل شوید.

ما در مقاله چگونه جذاب باشیم؟ به اینکه آرایش کردن روشی درست برای نشان دادن زیبایی در ایجاد جذابیت نسبت به همسر خود کافی نبوده و نباید روی آن مغرور باشید. قرار نیست با یک قلم سایه و لب قهوه ای پررنگ و چشم های رومی همسر خود را راضی نگهدارید.

تحقیقات نشان داده است مردان همسر دار، زنان آنها هر چقدر هم زیبا باشد بدون آرایش بودن او را خیلی دوست دارند. همان چهره طبیعی خود شما برای ایجاد حس جذاب بودن در زندگی زناشویی کافی است.

لبخند بزرگترین هدیه زن

چگونه همسر جذابی باشم؟

لبخند بزرگترین هدیه زن به همسر خود است.

مردان در ذهن خود در بخش ضمیر ناخودآگاه یک حسی به نام پاداش دارند! اگر چهره همسر خود را لبخند به صورت ببینید در روحیه و انرژی آنها تاثیر بالایی خواهد داشت. ( مردان ترش رو و اخمو را جدا کنید)

لبخند شما تنها اثری است که همیشه در ذهن همسر شما حک خواهد شد. پس هر چقدر در رفتار خود در طول زمانی که همسر شما در کنار شما است لبخند را فراموش نکنید. لبخند زن مانند یک آهنربایی باعث جلب توجه و جذب انرژی مثبت برای زندگی زناشویی موفق در زندگی خانم‌ها خواهد شد.

جذابیت لحن و تن صدا در هنگام صحبت کردن

همیشه به خاطر داشته باشید، صدای شما پر تکرارترین صدایی خواهد بود که یک مرد در زندگی خود می شنود. پس هر چقدر در صحبت کردن از لحن و تن مناسب که می دونید مردان آن را دوست دارند استفاده کنید تاثیر بالایی در جذب علاقه مرد به صحبت های شما خواهد داشت.

در تحقیقاتی مشخص شده صداهای زیر و ریز که ویژه اندام های کوچک است بسیار بیشتر از صدای بم در زنان اثرگذار است. پس اگر صدای بدی دارید باز نگران نباشید، باید با رفتار و اخلاق خود به همسر خود این را برسانید که صدای من هر چقدر هم بد باشد، در مقابل عشق و علاقه و زیبایی که دارم هیچ محسوب می‌شود.

قلب عاشق پر از انرژی مثبت

در قانون جذب در مورد عشق داشتن در حین درخواست و آرزو برای موفقیت در زندگی، شامل همسرداری هم بود عشق و دوست داشتن از صمیم قلب یکی از اثرگذارترین رفتارهایی می باشد که باعث جذب انرژی مثبت از کائنات برای داشتن یک زندگی ایده‌آل و موفق است.

این انرژی مثبت جذب شده در موفقیت زندگی همسر شما هم نقش بالایی خواهد داشت. هر چقدر او شاداب و با انرژی باشد به همان مقدار در زندگی زناشویی شما اثر گذار خواهد بود.

شاد زیستن را در خود به وجود آورید. یادتان باشد در مشکلات زندگی هیچوقت نا امید و مایوس نشوید. نا امیدی دشمن موفقیت و یکی از جنبه های بد انرژی منفی در قانون جذب می باشد. هر چقدر شما شاد باشید همسر شما هم شاد خواهد بود. شاد بودن باعث به وجود آمدن شور و نشاط در زندگی زناشویی خواهد بود.

پیشنهاد ویژه ما : سفارش و انتخاب یک کارت عروسی شیک

پس اگر از چهره زیبا برخوردار هستید رفتار و اخلاق خود را هم زیبا کنید. از ترکیب این دو می توانید به یک همسر دوست داشتنی برای مرد خود تبدیل شوید و این یکی از طبیعت جذاب بودن در زندگی می باشد. چرا که این جذابیت در رفتار شما در ارتباط با دیگران بسیار اثر گذار خواهد بود.

اهمیت دادن به سلامت مو و پوست

مردان به پوست زنان اهمیت می دهند. هر چقدر پوست زن سالم و بی عیب و نقص باشد به همان مقدار برای آنها جذاب است. باید روش های درست حفظ شادابی پوست و موهای خود را حفظ کنید. سعی کنید از مدل موهای مختلف در هر هفته برای خانه استفاده کنید.

تنوع دادن به مدل مو در کنار نگهداری خوب از پوست باعث حفظ جذابیت شما خواهد بود. موهای براق پرپشت و جذاب در زیبایی اندام شما تاثیر گذار خواهد بود. مردان علاقه خاصی به زنانی که موهای بلند دارند از خود نشان می دهند و این جذابیت ذاتی بوده است. هر چند نگهداری موی بلند سختی خودش را دارد ولی در جذابیت شما تاثیر بسیاری نزد همسر دارد.

 

چگونه همسر جذابی باشم؟

چگونه همسر جذابی باشم؟

لباس های اندامی و قرمز

کسی نمی تواند از تاثیر لباس قرمز زنانه در جذب و تحریک حس و حال مرد مخالفت کند. زنگ قرمز به دلیل ارسال انرژی مثبت، باعث افزایش جذابیت در ظاهر و چهره شما می باشد. علاوه بر این رنگ قرمز با بسیاری از رنگ پوست سازگار بوده و تنوع خوبی از نوع لباس موجود است.

تنوع داشتن در تیپ ظاهری

قرار نیست ادای پولدارها را در بیارید، تا بتوانید خود را برای همسر خود جذاب کنید. با هر توان مالی می توانید با تغییر در تیپ و ظاهر خود تنوع بدید. مردان به تنوع زنان علاقه بسیاری نشان می دهند و یکی از نکات مهم تنوع داشتن در حضور مرد می باشد.

موهای خرمایی و مشکی جذابیت بالایی نسبت به موهای بلوند دارند. البته سلیقه برخی مردان روی بلوند بیشتر است. ولی عمده تاثیر روی موهای مشکی و خرمایی می باشد. از موهای سفید و دودی خودداری کنید.

برای نتیجه بهتر از همسر خود بپرسید چه نوع رنگ مویی دوست دارد و مطابق سلیقه او با مش و رنگ کردن مو خود را جذاب نشان دهید.

پیشنهاد ویژه ما :

تناسب اندام خوب

سلیقه مردان در تناسب اندام متفاوت است. مردان به زنان لاغر اندام چندان علاقه ای نشان نمی دهند. بلکه داشتن بدنی نسبتا پر و میانگین ایده آل‌ترین فرم اندام از نظر وزن می باشد. مردان در وزن شما بسیار حساس هستند و اگر تغییر در وزن داشته باشید زودتر متوجه آن خواهند شد.

می توانید با شرکت در سالن های ورزشی اندام خود را ورزشی نگهدارید و با برنامه منظم و تغذیه اصولی فرم اندام ایده آل مرد خود را حفظ کنید.

سخن پایانی

نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد تنها بخشی از ایجاد جذابیت برای همسر خود در زندگی زناشویی است. هنوز نکات ریز و درشت دیگری وجود دارد که باید با رعایت آنها جذابیت خود را حفظ کنید که در مقالات بعدی سایت الفبا به آنها اشاره خواهیم کرد. اما بدانید جذاب بودن یکی از اسرار داشتن انرژی مثبت و درخواست کردن از کائنات برای رسیدن به موفقیت در زندگی فرد می باشد.

منبع : الفبا

linasoftir

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0