کلیپ آماده ادیوس

کلیپ آماده ادیوس مجموعه ای استثنایی در قالب بیش از دهها کلیپ و پروژه کوتاه برای میکس و مونتاژ فیلم های عروسی با نرم افزار ادیوس می باشد. این مجموعه با تخفیف ویژه برای شما عزیزان با توضیحات کامل جهت خرید و استفاده قرار داده شده است.

کلیپ آماده ادیوس

عزیزان و همکارانی که در زمینه تدوین و میکس فیلم های عروسی فعالیت دارند می دانند که وقتی ترافیک کاری و حجم کار بالا باشد در کنار تدوین فیلم دستی خود کلیپ های آماده نقش بسیاری در تامین برنامه های مورد نیاز تدوینکاران فیلم های عروسی دارد.

این مجموعه در همین راستا تامین شده و با طراحی و آماده سازی کلیپ های آماده مخصوص برای تدوین و میکس فیلم عروسی در قالب پروژه آماده در لول و آهنگ های مختلف برای پوشش تمامی سلیقه ها قرار گرفته است.

این مجموعه شامل کلیپ هایی از خوانندگان داخلی و خارجی می باشد که هر کدام از کلیپ ها دارای طراحی منحضر به فرد و بصورت سکانس هوشمند همراه با راهنمای کار هر کلیپ روی نسخه های مختلف نرم افزار ادیوس می باشد.

از مزیت های خوب این مجموعه می توان به عدم نیاز به پلاگین های دردسرساز و پر زحمت، کار با انواع نسخه ها شامل ادیوس ۷ تا ۸ ، و دارای راهنمای استفادهاز هر کلیپ و سادگی در اجرا و طراحی در عین سادگی و حرفه ای بودن می باشد.

در ادامه به معرفی و شرح کامل این مجموعه و مقاله کلیپ آماده ادیوس می پردازیم ( جهت مشاهده توضیحات کامل روی عنوان هر کلیپ کلیک کنید)  :

پرو میکس تدوین عروسی ویژه ادیوس

این مجموعه در قالب دهها کلیپ متنوع در زمینه های مختلف آلبوم عکس عروس،ژورنال،کلیپ یاغ و اسپورت،استارت فیلم،کلیپ پایانی و مجموعه های دیگر مرتبط با سناریوی عروسی بهترین پیشنهاد ما به شما می باشد .

 • تک کلیپ طول فیلم  آرایشگاه داماد
 • تک کلیپ طول فیلم عروس آوران
 • تک کلیپ طول فیلم باغ عروس
 • تک کلیپ طول فیلم انتظار عروس در آرایشگاه
 • تک کلیپ طول فیلم گردش بعد از تالار
 • تک کلیپ طول فیلم گل فروشی
 • تک کلیپ طول فیلم هدیه
 • تک کلیپ طول فیلم هم اتاقی و خلوت
 • تک کلیپ طول فیلم ورودی تالار
 • تک کلیپ طول فیلم ماشین سواری
 • تک کلیپ طول فیلم باغ عروس
 • تک کلیپ طول فیلم رقص تکی و دو نفر

دانلود نمونه کلیپ ها :


کلیپ آماده ادیوس-تاپ لنز ۱۱۲-۱

یکی از حرفه ای ترین کلیپ های طراحی شده با نرم افزار ادیوس با نام کلیپ آماده ادیوس-تاپ لنز ۱۱۲-۱ از سری محصولات پکیج ۱۱۲ می باشد که بصورت تکی برای دانلود شما قرار گرفته است .

کلیپ زیبای سرمجلسی با یک آهنگ لاین برای تبلیغ و ساخت ویدیو کلیپ معرفی عروس و داماد در قالب یک ویدیو سینک جذاب و حرفه ای می باشد .

دانلود و مشاهده نمونه کلیپ


مجموعه کلیپ میکس آماده ادیوس ۱۱۲

مجموعه کلیپ میکس آماده ادیوس ۱۱۲ استودیو فلورانس در قالب سه کلیپ زیبا طراحی شده بر رو نرم افزار ادیوس با کیفیت فول اچ دی می باشد که بصورت ویژه می توانید در بین تدوین فیلم های مرتبط با عروسی مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه در برگیرنده یک کلیپ استارت ویژه،یک کلیپ میان برنامه و یک کلیپ ویژه می باشد که بر اساس نیاز خود یا مشتری می توانید در پروسه تدوین فیلم عروسی خود مورد استفاده قرار دهید.

همچنین هر بخش از کلیپ ها دارای راهنمای ویدیویی کار با پروژه می باشد که به شما در مورد چگونگی استفاده و تنظیم کلیپ آموزش لازم را ارایه خواهد داد. این مجموعه ویژه تدوینکاران خاص فیلم های مجلسی می باشند که دوست دارند در بین تدوین فیلم از تنوع کلیپی برای جلب رضایت بیشتر بیننده خود استفاده کنند.

مشاهده پیش نمایش این مجموعه


مجموعه کلیپ میکس عروسی ۱۱۴ فلورانس

 • مجموعه کلیپ میکس عروسی ۱۱۴ فلورانس

در برگیرنده ۵ کلیپ زیبای منتخب کاملا حرفه ای مناسب طراحی و تدوین انواع فیلم های عروسی که به سادگی در نرم افزار ادیوس اجرا و رندر تهیه می کنید . نیاز به پلاگین های خاصی نداره و به همراه راهنمای کار در داخل مجموعه  می باشد .

این مجموعه بصورت موضوعی و سناریو کاربرد دارد و شما می توانید بر اساس سلیقه مشتریان و دلخواه خود روی ویدیو های عروسی و عکس های موجود آنها کلیپ های زیبا را در زمان کوتاه تهیه و در میکس و تدوین فیلم های خود مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه بر روی نسخه نرم افزاری ادیوس ۷ و به بالا قابلیت اجرا دارد و با توجه به استفاده از پلاگین محدود این امکان را فراهم می نماید تا بدون دردسر و درگیری با فیلترهای آماده خروجی مناسب در سریعترین زمان تهیه کنید.


جهت خرید این مجموعه ارزشمند روی این لینک کلیک کنید.


 • دانستنی و اطلاعات بیشتر در مورد روش های استفاده از کلیپ های آماده ادیوس

در این توضیح به صورت اجمتالی به روش های استفاده از کلیپ و کاربرد آنها در تدوین انواع فیلم های عروسی می پردازیم.

دوستانی قبلا ادعا داشتند که با سینک دستی نیازی به کلیپ آماده نیست و استفاده از کلیپ آماده جز دردسر و کلیشه ای بودن هیچ مزیتی ندارد! خوب این دوستان صرفا آن تفکر و سلیقه شخصی را گفته بودند و انتظار داشتند که همه جا با سلیقه آنها باشد. اما تدوین و میکس فیلم های عروسی در هر شهر و دیاری مخصوص به فرهنگ آن منطیقه بوده و کسی نمی تواند یک نظریه تمام کننده برای روش های تدوین فیلم ارایه کند.

مجموعه کلیپ های آماده این مجموعه کمک میکند تا به سادگی در ترافیک های پر کار و زمانی که نیاز دارید تا در بین تدوین وسینک های دستی خود از تنوع خوبی برای اتصال بخش های مختلف به یکدیگر استفاده کنید بسیار کمک میکند.

علاوه بر این نوع طراحی و سبک کاری این مجموعه متفاوت با سایر جاها بوده و از طرح حرفه ای مطابق سلیقه های گوناگون می باشد. ما در این زمینه مقاله ای را آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم این مقاله را بصورت کامل مطالعه کنید.

 

نکته مهم :


 • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
 • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
 • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
0/5 ( 0 نظر )