تخفیف ویژه ۵۰ درصدی با توجه به تنوع محصولات و خرید های سایت لیناسافت جهت حمایت از کاربران پر مصرف که نیاز به تعداد بیشتری از مطالب و محصولات سایت دارند راه اندازی شده است.

در نسخه های قبلی ما دسترسی به مطالب را منوط به عضویت های ویژه کرده بودیم که با توجه به سیاست های کسب و کار لیناسافت تصمیم گرفتیم این عضویت را حذف و جای آن را به اعتبار طلایی جهت راحتی کاربران دهیم.

با تهیه هر مبلغ اعتبار ویژه شما می توانید تا دو برابر آن در هر خرید بهره مند شوید. دیگر نیازی به پرداخت ۱۰ هزار تومان نیست. می توانید با تهیه اعتبار طلایی به جای پرداخت ۱۰ هزار تومان تنها با پرداخت ۵ هزار تومان محصول مورد نظر را تهیه کنید.

این اعتبار ویژه اشخاص و استودیو های حرفه ای صدا گذاری می باشد که برای تدوین و ساخت برنامه ها نیاز به تعداد بیشتری افکت صوتی دارند و می بایستی با تخفیف ویژه دسترسی به هزاران محصول و خدمات سایت لیناسافت فراهم شود.

این اعتبار در تمامی خرید ها و محصولات روی سایت لیناسافت قابل استفاده می باشد و هیچ محدودیت زمانی برای استفاده وجود ندارد و شما می توانید تا اتمام سقف اعتبار طلایی از محصولات استفاده کنید.

جهت خرید و فعالسازی لطفا به روش زیر اقدام کنید :

  • ابتدا در سایت ثبت نام کنید.
  • یکی از مبالغ ۱۰ – ۲۰ – ۳۰ – ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومانی را انتخاب و هزینه را مستفیما به حساب لیناسافت واریز نماید. جهت واریز از سایت ساند اف ایکس دارای نماد اعتماد اقدام کنید. ( کلیک و ورود به سایت خرید اعتبار )
  • بعد از واریز با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ یا پشتیبان  آنلاین سایت با ذکر کد رهگیری و شناسه سفارش اعتبار حساب کاربری ثبت نام شده خود را در سایت را به مقدار دو برابر مبلغ پرداختی شارژ و از خرید محصولات لذت ببرید.
  • جهت بررسی بهتر شما می توانید همه روزه حتی روز های تعطیل به شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۰ شب تماس گرفته و نسبت به فعالسازی آنی اقدام کنید.
  • بعد از انتخاب محصولات و خدمات به جای واریز از طریق درگاه پرداخت بانک یا زرین پال به سادگی با انتخاب کیف پول می توانید هزینه مورد نظر را با تخفیف ۵۰ درصدی بدون مراجعه بانکی پرداخت و دانلود کنید.