درباره موسسه لیناسافت

موسسه لیناسافت از سال ۱۳۹۰ رسما فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع برنامه های تدوین دیجیتال،کلیپ و آموزش شروع کرد و با همکاری مشتریان و دوستان عزیز بعد از سالها فعالیت در شرایط خوب و سخت اینک با توجه به گسترش و پیشرفت های بستر اینترنتی با کوله باری از تجربه خدمات خود در این سایت معرفی و عرضه می نماید.

ebot linasof

فرآیند تدوین فیلم و صدا یکی از پر کار ترین تخصص های حاظر می باشد و داشتن ابزار و امکانات نرم افزار لازم از اصول سرعت در کار و کیفیت تدوین می باشد. در سایت لیناسافت شما می توانید بر اساس نیاز خود از فوتیج های ویدیویی تا مجموعه ای کامل از افکت های صوتی در تمامی زمینه ها و موسیقی های کوتاه تبلیغاتی، افکت های صوتی سینمایی بهره مند شوید.

سعی کردیم تا آرشیو صوتی را بصورت تکی روی سایت برای خود شیرینی قرار ندهیم و بصورت مجموعه های چند تایی این امکانو ایجاد کنیم تا بدون از دست دادن زمان بتوانید به مجموعه کامل در یک بسته دانلودی برای آرشیو صوتی دسترسی داشته باشید.


فاز های اجرایی مجموعه لیناسافت بر اساس فرآیند برنامه ریزی پنج ساله ( توسعه کلان )

  • سال ۱۳۹۸ : آرشیو و جمع آوری افکت های صوتی در تمامی زمینه ها از ذره یک مولکول زیر زمین تا آخرین ذره فضا ( تا سال های بعدی ادامه دار خواهد بود. )
  • سال ۱۳۹۹ : آرشیو مجموعه کامل موسیقی بی کلام در تمامی زمینه ها ( موسیقی ایرانی و خارجی جهت ساخت برنامه )
  • سال ۱۴۰۰ : آرشیو و قرار دادن مجموعه تمپلت ها و عناصر ساخت موزیک در زمینه های مختلف استودیوی موسیقی
  • سال ۱۴۰۱ : آرشیو صوتی صدهای ایرانی که از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۴۰۱ ادامه دار خواهد بود و عرضه آن روی وب سایت در این سال قرار خواهد گرفت.
  • سال ۱۴۰۲ : رایگان شدن تمامی افکت های صوتی سایت  و افتتاح و تولد اولین رسانه اینترنتی استودیو تلویزیونی و رادیویی تولید و پخش خصوصی داخلی و بین المللی در زمینه مختلف ( گویا تصویر ) با اشتغال ۱۸ نفر بصورت مستقیم که آرزوی ما در این سالهای فعالیت می باشد.

امید است با یاری شما عزیزان و حمایت و پشتیبانی ما در هر چه بهتر کردن خدمات خود یاری نماید.

فعال در زمینه ارایه مطالب و خدمات مرتبط با موسیقی،افکت صوتی ،ساخت و طراحی جلوه های ویژه صوتی،صداگذاری و فروش محصولات مرتبط با برنامه های رادیویی و تلویزیونی در شاخه صدا و مستند می باشد .


Please select a valid form