موسسه لیناسافت از سال ۱۳۹۰ رسما فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع برنامه های تدوین دیجیتال،کلیپ و آموزش شروع کرد و با همکاری مشتریان و دوستان عزیز بعد از سالها فعالیت در شرایط خوب و سخت اینک با توجه به گسترش و پیشرفت های بستر اینترنتی با کوله باری از تجربه خدمات خود در این سایت معرفی و عرضه می نماید.

ebot linasof

فرآیند تدوین فیلم و صدا یکی از پر کار ترین تخصص های حاظر می باشد و داشتن ابزار و امکانات نرم افزار لازم از اصول سرعت در کار و کیفیت تدوین می باشد. در سایت لیناسافت شما می توانید بر اساس نیاز خود از فوتیج های ویدیویی تا مجموعه ای کامل از افکت های صوتی در تمامی زمینه ها و موسیقی های کوتاه تبلیغاتی، افکت های صوتی سینمایی بهره مند شوید.

این سایت بدون هیچ حمایت و پشتوانه مالی از هیچ نهاد و سازمان یا استارت آپ ها فقط با هزینه شخصی بر حسب علاقه و نیاز دنیای صدا گذاری پایه ریزی شده است و در این راه سعی میکنیم با توسعه بخش های مختلف خدمات خود را متفاوت از دیگران ارایه نمایم.

سعی کردیم تا آرشیو صوتی را بصورت تکی روی سایت برای خود شیرینی قرار ندهیم و بصورت مجموعه های چند تایی این امکان را ایجاد کنیم تا بدون از دست دادن زمان بتوانید به مجموعه کامل در یک بسته دانلودی برای آرشیو صوتی دسترسی داشته باشید.


لیست خدمات قابل انجام :

  • خدمات چاپ عکس و شاسی در هر اندازه و طرح
  • خدمات عکاسی و فیلمبرداری از همایش ها، مجالس و سمینارها
  • خدمات اجاره و تبلیغات شهری تابلو و اتوبوس آگهی در سطح استان اردبیل
  • خدمات صدا گذاری، تدوین و صدا گذاری فیلم و امور میکس و مونتاژ

در دیگر فاز های خدماتی آنلاین :

فاز های اجرایی مجموعه لیناسافت بر اساس فرآیند برنامه ریزی پنج ساله ( توسعه کلان )

  • سال ۱۳۹۸ : آرشیو و جمع آوری افکت های صوتی در تمامی زمینه ها از ذره یک مولکول زیر زمین تا آخرین ذره فضا ( تا سال های بعدی ادامه دار خواهد بود. )
  • سال ۱۳۹۹ : آرشیو مجموعه کامل موسیقی بی کلام در تمامی زمینه ها ( موسیقی ایرانی و خارجی جهت ساخت برنامه )
  • سال ۱۴۰۰ : آرشیو و قرار دادن مجموعه تمپلت ها و عناصر ساخت موزیک در زمینه های مختلف استودیوی موسیقی
  • سال ۱۴۰۱ : آرشیو صوتی صدهای ایرانی که از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۴۰۱ ادامه دار خواهد بود و عرضه آن روی وب سایت در این سال قرار خواهد گرفت.
  • سال ۱۴۰۲ : رایگان شدن تمامی افکت های صوتی سایت  و افتتاح و تولد اولین رسانه اینترنتی استودیو تلویزیونی و رادیویی تولید و پخش خصوصی داخلی و بین المللی در زمینه مختلف ( گویا تصویر ) با اشتغال ۱۸ نفر بصورت مستقیم که آرزوی ما در این سالهای فعالیت می باشد.

امید است با یاری شما عزیزان و حمایت و پشتیبانی ما در هر چه بهتر کردن خدمات خود یاری نماید.