درباره موسسه لیناسافت

موسسه لیناسافت از سال ۱۳۹۰ رسما فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع برنامه های تدوین دیجیتال،کلیپ و آموزش شروع کرد و با همکاری مشتریان و دوستان عزیز بعد از سالها فعالیت در شرایط خوب و سخت اینک با توجه به گسترش و پیشرفت های بستر اینترنتی با کوله باری از تجربه خدمات خود در این سایت معرفی و عرضه می نماید.

 

ebot linasof

ebot linasof

موسسه لیناسافت از واحد های تخصصی مختلفی تشکیل شده است که هر کدام در کنار هم در یک فرآیند کاری همسان خدمات و محصولات متنوعی در زمینه های مختلف را در زیر مجموعه موسسه لیناسافت ارایه می نمایند.

سعی کردیم تا همه بستر های فعالیت بخش های مختلف لیناسافت را در یک مجموعه گردآوری و عرضه نمایم. و اینک در سایت لیناسافت شما می توانید از تنوع خدمات و محصولات ما استفاده نماید.

درهای پیشنهاد و انتقاد سازنده همیشه به روی شما باز است و هر گونه نظر و پیشنهادات سازنده شما برای بهبود کیفیت خدمات را ارج نهاده و دعوت می شود با نظرات سازنده ما را یاری نماید.


عمده فعالیت و خدمات این موسسه شامل :

  • واحد نمابانگ :

فعال در زمینه ارایه مطالب و خدمات مرتبط با موسیقی،افکت صوتی ،ساخت و طراحی جلوه های ویژه صوتی،صداگذاری و فروش محصولات مرتبط با برنامه های رادیویی و تلویزیونی در شاخه صدا و مستند می باشد . جهت دسترسی به این واحد روی این لینک کلیک کنید.

  • واحد لیناوب

فعال در زمینه خدمات طراحی سایت،هاست و دامنه و سرویس های خدمات اینترنتی تخصصی در زمینه آتلیه های عکس و فیلم و سیستم های فروشگاهی و لابراتوار چاپ می باشد که برای دسترسی به سایت از این لینکاقدام کنید.

 


نظرسنجی سالیانه

لطفا جهت بهبود کارکرد و رویه سایت این نظر سنجی را شرکت کرده و با نظرات گرم خود ما را برای شروع پر قدرت سال جدید حمایت کنید.
  • جهت اطلاع رسانی تغییرات مورد نظر شما