درباره موسسه لیناسافت

موسسه لیناسافت از سال ۱۳۹۰ رسما فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع برنامه های تدوین دیجیتال،کلیپ و آموزش شروع کرد و با همکاری مشتریان و دوستان عزیز بعد از سالها فعالیت در شرایط خوب و سخت اینک با توجه به گسترش و پیشرفت های بستر اینترنتی با کوله باری از تجربه خدمات خود در این سایت معرفی و عرضه می نماید.

 

ebot linasof

ebot linasof

فرآیند تدوین فیلم و صدا یکی از پر کار ترین تخصص های حاظر می باشد و داشتن ابزار و امکانات نرم افزار لازم از اصول سرعت در کار و کیفیت تدوین می باشد. در سایت لیناسافت شما می توانید بر اساس نیاز خود از فوتیج های ویدیویی تا مجموعه ای کامل از افکت های صوتی در تمامی زمینه ها و موسیقی های کوتاه تبلیغاتی، افکت های صوتی سینمایی بهره مند شوید.

موسسه لیناسافت از واحد های تخصصی مختلفی تشکیل شده است که هر کدام در کنار هم در یک فرآیند کاری همسان خدمات و محصولات متنوعی در زمینه های مختلف را در زیر مجموعه موسسه لیناسافت ارایه می نمایند.

سعی کردیم تا همه بستر های فعالیت بخش های مختلف لیناسافت را در یک مجموعه گردآوری و عرضه نمایم. و اینک در سایت لیناسافت شما می توانید از تنوع خدمات و محصولات ما استفاده نماید.

درهای پیشنهاد و انتقاد سازنده همیشه به روی شما باز است و هر گونه نظر و پیشنهادات سازنده شما برای بهبود کیفیت خدمات را ارج نهاده و دعوت می شود با نظرات سازنده ما را یاری نماید.


عمده فعالیت و خدمات این موسسه شامل :

فعال در زمینه ارایه مطالب و خدمات مرتبط با موسیقی،افکت صوتی ،ساخت و طراحی جلوه های ویژه صوتی،صداگذاری و فروش محصولات مرتبط با برنامه های رادیویی و تلویزیونی در شاخه صدا و مستند می باشد .

 

 


[gravityform id=”5″ title=”true” description=”true”]