معرفی پلاگین های معروف افتر افکت

معرفی پلاگین های پر کاربرد افتر افکت به بحث و بررسی ۱۲ پلاگین قدرتمند و پر کاربرد که می توانید جلوه های ویژه سینمایی را خلق کنید می پردازد. این مقاله بخش اول می باشد و دیگر پلاگین ها در بخش های بعدی معرفی خواهد شد.

این پلاگین ها قابلیت کار روی عکس و ویدیو و اثرات جلوه از ذرات، نورها، رعد و برق، جلوه های بصری، ترانزیشن های تصویری، ایجاد تغییر در بافت ها و نورها و غیره را برای شما به سادگی فراهم میکند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر به خصوصیات پلاگین های این مجموعه بپردازیم.


لیست پلاگین های معروف :

پلاگین Element 3D V2.2 , پلاگین Twitch , پلاگین Plexus 3 , پلاگین PQ FUI Toys 2 , پلاگین Motion نسخه   ۶ , پلاگین Duik , پلاگین Nodes 2 , پلاگین Magic Bullet Denoiser III , پلاگین Universe 2.1 , پلاگین Trapcode Mir 2.1 , پلاگین Lenscare , پلاگین Trapcode Particular

پلاگین Element 3D V2.2

این پلاگین به روشی آسان به شما کمک میکند تا مدل های سه بعدی را بصورت مستقیم در افتر افکت استفاده کنید. سازنده این پلاگین شرکت Video Copilot است که روی نسخه های مختلف ارایه داده است.

با استفاده از این پلاگین می توانید اشیا و عناصر سه بعدی با فرمت های OBJ , C4D را از طریق بافت Texture در داخل پروژه افترافکت وارد و تغییرات لازم را اعمال کنید. همچنین با بهره گیری از عنصر های ذرات و انعکاس ها با امکان تغییر هر جز آن یک جلوه سه بعدی تمام عیار بسازید.

از این پلاگین در فیلم معروف The Flash بیشتر استفاده شده است که می توانید نمونه ای از این جلوه های استفاده شده روی شخصیت داستان را مشاهده کنید. البته لازم به یادآوری است هر چقد کارت گرافیک قدرتمندی داشته باشید به همان مقدار سرعت رندر و ایجاد جلوه های ذرات برای شما بهتر و بهبود یافته تر خواهد بود.


دانلود این پلاگین در نسخه های مختلف

پلاگین Twitch

این پلاگین در نرم افزار افترافکت این امکان را ایجاد میکند تا افکت های تصویری مختلف را طراحی کنید. قابلیت ریل تایم بودن و تنظیمات هوشمند به شما کمک میکند تا جلوه ویژه پارازیت و به هم خوردگی رنگی را به سادگی ایجاد کنید.

با استفاده از ۶ پارامتر تنطیم این پلاگین می توانید از خواص تنظیم نور، شفافیت تصویر، روشنایی، مقیاس تغیرات و زمان بندی بصورت تایم لاین استفاده کنید. همچنین با استفاده از افکت های این مجموعه می توانید تاری لنز، ترکیب رنگ های  RGB ، حالت های محو شدگی را روی تصوایر و ویدیو های خود اضافه کنید.

جهت دسترسی به جلوه های صوتی مرتبط با این پلاگین از این لینک می توانید استفاده کنید.


دانلود این پلاگین و نصب روی نرم افزار افتر افکت 

پلاگین Plexus 3

اگر به دنبال ایجاد خطوط موج یا امواج خطی هستید این پلاگین کمک میکند تا به راحتی انواع شکل و خطوط موج دار را طراحی کنید. از مزیت های خوب این پلاگین امکان تغییر و حالت دهی چند لایه در یک لایه واحد می باشد .

Plexus 3 همراه با یک درخت مبتنی بر Object Panel  به شما کمک می کند که مسیر از Geometry Objects, Effector Objects, Render Objects و Groups را به وسیله پنل تنظیمات  از طریق یک Effects Control Window ثبت کنید حفظ کنید.

این پلاگین قابلیت رسم خطوط دیجیتال برای مدل های سه بعدی را نیز فراهم میکند و شما می توانید برای شبیه سازی جلوه های رقص و پس زمینه موسیقی از این پلاگین استفاده کنید.


دانلود این پلاگین

پلاگین PQ FUI Toys 2

این پلاگین دستیار خوبی برای رسم و ایجاد اشکال فانتزی رسم برداری می باشد که می توانید انواع جدول های دایره ای، انواع خطوط و آبجکت های فلت متحرک و متن نوشته های زیبا را طراحی کنید.

PQ FUI Toys

این پلاگین کمک میکند تا به سادگی اشکال دلخواه را ایجاد، متحرک سازی و سفارشی سازی کرد. به دلیل استفاده از تنظیمات خوبی که دارد می توانید انعطاف و طراحی های انتزاعی را هم به دست آوردید.


دانلود این پلاگین موسیقی ماه محرم
0/5 ( 0 نظر )