مجموعه موسیقی متن بازی BattleTech

مجموعه موسیقی متن بازی BattleTech  در ژانر تخیلی به سبک استراتژی و اکشن می باشد که مربوط به جنگ ربات ها می باشد . این بازی توسط استودیوی Harebrained Schemes توسعه داده شده است.

این مجموعه بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

مجموعه موسیقی متن بازی BattleTech

بصورت خلاصه از متن و موضوعات بازی می توان اینگونه نتیجه گرفت که بشر در سال ۲۰۱۷ به پیشرفت عظیمی در زمینه تکنولوژی رسیده است و همین امر موجب ایجاد جنگ های مختلف بین بشریت های مختلف شده است.

 

 

در این جنگ هر ملیتی با لشکری رباتی و مکانیکی به جنگ با دیگر ملل می پردازند تا کلید پادشاهی به زمین را تصاحب کنند. سبک و مدل موسیقی این بازی به روش کلاسیک طراحی شده است که می توان در زمینه موسیقی ژانر کلاسیک و دراماتیک هم استفاده کرد .

 

مطلب پیشنهادی : دانلود مجموعه موسیقی ساخت فیلم 

 

با توجه به کلاسیک بودن این بازی به سبک مدرن موسیقی های این بازی به سبک دوران کلاسیک می باشد و می تواند به عنوان موسیقی های الهام بخش در زمینه ساخت تریلیر بازی هم مورد استفاده قرار بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی : دانلود مجموعه افکت های صوتی مرتبط با ربات

 

 


BattleTech

BattleTech


The year is 3025 and the galaxy is trapped in a cycle of perpetual war, fought by noble houses with enormous, mechanized combat vehicles called BattleMechs. Take command of your own mercenary outfit of `Mechs and the MechWarriors that pilot them, struggling to stay afloat as you find yourself drawn into a brutal interstellar civil war. Upgrade your starfaring base of operations, negotiate mercenary contracts with feudal lords, repair and maintain your stable of aging BattleMechs, and execute devastating combat tactics to defeat your enemies on the battlefield.

سایت سازنده

 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
0/5 ( 0 نظر )