فروشگاه اینترنتی فلوراستور
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

خدمات چاپ عکس شاسی برای آرایشگاه و سالن زیبایی خدمتی نوین از مجموعه فلورا می باشد که می توانید اگر صاحب سالن زیبایی و آرایشگاه عروس می باشید پیشنهاد می کنیم از خدمات چاپ طرح های عکس دکوری فلوراستور دیدن کنید.

 

خدمات چاپ عکس شاسی برای آرایشگاه و سالن زیبایی

خدمات چاپ عکس شاسی برای آرایشگاه و سالن زیبایی

همواره زیبایی یک سالن آرایشگاه علاوه بر دکوری بودن باید متناسب با نوع شغل و کار دارای عکس و پوسترهای مناسب شغلی باشد. بر همین اساس از آنجایی که که نمایش تصاویر زیبایی چه تصاویر مشتریان شما یا نمونه های خارجی در مشتری اثر گذار است موردی که خیلی از سالن کارها نادیده گرفته و با حرف و این و آن که نیازی نیست عبور می کنند.

طبق تجربه و سابقه فعالیت و دکور چینی سالن های مختلف به این نتیجه رسیدیم که عکس و پوسترهای مناسب نوع خدمت می تواند در زیبا بودن سالن و جذب مشتری تاثیر بالایی داشته باشد جدا از هزینه ای که برای دکور آرایی هزینه خواهید کرد.

در تیم طراحی فلورا ما طرح های دکوری خود را تنها به طرح های موجود محدود نکردیم بلکه این امکان را فراهم کردیم با طرح دلخواه شما عکس و تصاویر دلخواه شما را قاب و با دستگاه های پیشرفته برش و عرضه نمایم.

تمامی خدمات چاپ شاسی عکس در قالب طرح دار بر روی رنگ های متنوع قابل سفارش می باشد که می توانید رنگ بندی هر یکی از این قاب ها را به دلخواه سفارش دهید تا روی شاسی پیاده شود.

در صورتی که نیاز به عکاسی خاص از مدل یا سوژه ای هستید که اختصاصی خدمات شما می باشد می توانید با حضور در آتلیه عکاسی اردبیل خدمات عکاسی را سفارش دهید.

 

مشاهده تمام طرح های شاسی طرح دار دکوری ویژه سالن زیبایی

 

جهت مشاوره لطفا با شماره 09175023520 در ارتباط باشید. همیشه همراه شما هستیم.

 

 

0