انتخاب ماشین عروس و نمونه گل آرایی

انتخاب ماشین عروس و نمونه گل آرایی

انتخاب ماشین عروس و نمونه گل آرایی به مبحث انتخاب بهترین تصمیم در مورد انتخاب و اجاره ماشین عروسی و گل آرایی آن می پردازد در با ارایه پیشنهادات و راهنمایی های لازم به شما کمک میکند تا در انتخاب ماشین عروس یا تزیین آن برای اجاره بهتر تصمیم بگیرید.

انتخاب ماشین عروس و نمونه گل آرایی

در روند تدارک و چیدمان برنامه ریزی برگزاری مراسم عروسی از تخیلات زیاد پرهیز کنید و سعی کنید بر اساس بودجه و احتمالات که قابل تهیه باشد تصمیم بگیرید چه کاری را به بهترین شکل انجام دهید.

شما اگر میلیاردر هستید و پول برای شما مهم نیست می توانید کشتی کروز شخصی را گل آرایی کنید و در وسط دریا برگزار کنید یا اینکه از آخرین مدل های ماشین روز دنیا « لامبورگینی،مازرتی و .. » به عنوان ماشین عروس استفاده و وارد خانه بخت شوید ! یا اینکه اسب شاخداری که کاملا سفید و بال هم دارد تهیه و سوار شوید ! با پول می توان هر چیزی را خلق کرد و بهترین مراسم عروسی را برگزار کرد.

در این مقاله ما با افراد لاکچری کاری نداریم چرا که خارج از بحث این سایت درویشی می باشد و می پردازیم به ارایه راهکارهای مناسب برای برگزاری یک مراسم عروسی عمومی که از نظر صرفه جویی در هزینه و شیک بودن عروسی مهم باشد.

اگر انتخاب ماشین عروسی برای شما مهم است و دوست دارید آخرین لحضه ای که از دید فامیل و اقوام و دوستان رویایی باشد این موارد و نکته ها را به یاد داشته باشید.

 

انتخاب ماشین عروس

 

اصول اجاره و انتخاب ماشین عروس :

انتخاب ماشین عروس سلیقه ای بوده و هر کس ممکن است نظرات خاصی به آن داشته باشد . لذا شما به سه روش می توانید نسبت به تهیه و اجاره ماشین عروس اقدام کنید :

 

 • استفاده از موسسات خدمات کترینگ

انتخاب و تهیه ماشین عروس و تزیین آن به عهده این موسسات می باشد و برای شما با ارایه آلبومی بهترین و مناسبترین گزینه ها را از نظر قیمت ارایه خواهند داد تا انتخاب کنید . هزینه این خدمات کمی گران می باشد.

 • اجاره ماشین عروسی 

 1. در اجاره ماشین عروس حتما دقت کنید ماشینی که انتخاب میکنید مناسب سطح درآمدی شما باشد چرا که در یک مراسم عروسی ممکن است هر نوع اتفاقی رخ دهد لذا نباید به گونه ای باشد بعدها دچار دردسر شوید.
 2. در اجاره ماشین عروس حداقل چند ساعت اضافه خارج از تعرفه و زمان اجاره در نظر بگیرید . عواملی مانند دیر شدن آرایشگاه،خدمات آتلیه و عکاسی،گل فروشی و ترافیک غیره همگی ممکن است در زمانبندی مراسم تاثیر گذار باشد.
 3. ماشین های عروس کلاسیک و قدیمی را با راننده اجاره کنید و سعی کنید ضخصا اجاره نکنید! چرا که خرابی و هر نوع مشکل در موتور ماشین شما را به دردسر خواهد انداخت.
 4. اگر لباس عروس شما بزرگ است سعی کنید ماشینی را انتخاب کنید تا در سوار شدن و پیاده شدن مشکلی نداشته باشید.
 5. از اجاره ماشین های با کلاس که قرار است یک شب به تنهایی برانید و خاطره بسازید حدالامکان دوری کنید چرا که هر نوع خط افتادن روی ماشین یا ایراد در ماشین شما را دچار مشکل خواهد کرد . بخصوص اینکه برای اجاره یک ماشین مدل بالا بصورت شخصی باید سند مالکیت چند میلیونی،چک و سفته هم ارایه دهید.
 6. رنگ های قرمز،سفید،سیاه،بژ و نقره ای بهترین انتخاب هستند سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که از نظر گل آرایی هزینه بالایی را برای شما در بر نداشته باشد.

 

مطلب مرتبط : آلبوم ژورنال چیست ؟

 

 • ماشین شخصی

 1. اگر ماشین مال خود شماست حتما از طرح های گل آرایی ساده تر استفاده کنید تا زیبایی ماشین را حفظ کنید . در انتخاب گل آرایی رنگ ماشین مهم است اگر دچار مشکل هستید با گل فروش هماهنگ کنید و یکی از طرح های ماشین عروس که نمونه دارد را مشاهده و انتخاب کنید.
 2. روی ماشین فوم های رنگی و فانتزی نپاشید چرا که هزینه بالایی در بردارد و دردسر شستن و تمیز کردن آن بیشتر از خودش است . زیاد از چسب روی بدنه ماشین برای چسباندن استفاده نشود چرا که ممکن است وسایل چسبیده شده روی ماشین توسط اشخاص در شلوغی عروسی کنده شود و روی زنگ ماشین شما اثر بدی داشته باشد.
 3. باک ماشین را تا انتها پر کنید تا از نظر کمبود سوخت مشکلی نداشته باشید . لباس عروس را در اندازه مناسبی انتخاب کنید تا به راحتی در ماشین جا شوید و مشکلی در حمل و نقل نباشد.
 4. اگر راننده ای ماشین شما خواهد راند بگید حتما هماهنگ با کاروان پشت سر شما حرکت کند و از حرکات نمایشی خودداری کند. یا اگر خود شما می رانید حتما مراقب اطراف خود باشید چرا که ماشین های عقبی به یکباره از چپ و راست شما رد می شوند.

نظرات دیگر خود در مورد انتخاب ماشین عروس در بخش نظرات را درج کنید .

 

نمونه ماشین های عروسی 

در ادامه چند مدل از تزیینات ماشین عروسی را برای شما انتخاب کرده ایم که دعوت می کنیم مشاهده کنید و اگر طرحی مورد پسند بود برای ماشین عروس خود در نظر بگیرید.

 


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *