افکت صوتی دست زدن و تشویق

مجموعه ای از افکت صوتی در قالب ۵۰ مدل دست زدن و تشویق مردم در سالن ها و اجتماعات را در این بخش بصورت یک فایل فشرده قرار دادیم که می توانید  از سایت لیناسافت دانلود و استفاده کنید.

دانلود مجموعه افکت صوتی دست زدن و تشویق

اگر در حال میکس صحنه هایی هستید که نیاز به تشویق و حضور تماشاگران می باشد یا برای ساخت تبلیغاتی نیاز به تشویق مردم و دست و جیغ و هورا دارید این مجموعه با توجه به ۵۰ مدل مختلف افکت صوتی به شما کمک میکند تا به راحتی با این مجموعه چنین افکت های صوتی را خلق و استفاده کنید.

این مجموعه بخش اول از مجموعه افکت های صوتی مرتبط با تشویق و دست زدن می باشد که در مطالب بعدی بیشتر و سری دوم مجموعه افکت صوتی دست زدن و تشویق برای شما قرار خواهیم داد.

این مجموعه شامل انواع افکت های صوتی دست زدن ،تشویق مردم،تشویق به همراه جیغ و داد و غیره می باشد که در قالب بیش از ۵۰ افکت صوتی قرار گرفته است.

 

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


اطلاعات فایل دانلودی :

  • تعداد تراک :۵۶ قطعه
  • رمزفایل فشرده :www.namabang.ir
  • حجم فایل : ۱۱ مگا بایت
  • کیفیت فایل ها : – mp3

 


Download the sound effects clap

We put together a series of sound effects to encourage people in theaters and communities in this section as a compact file.
Download the sound effects clap and encouragement
If you’re mixing scenes that need to cheer up audiences, or you need to encourage people to scream and hype to create ads, this suite will help you easily with this with 50 different sound effects. Create and use such sound effects.

This clap includes a variety of sound effects, encouraging people, cheering with screaming and dancing, and more than 50 sound effects.


Track number: 56 pieces
Download effects in compressed format
Compressed Cache: www.namabang.ir
File size: 11 mb
File quality: – mp3

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید