کلیپ میکس آماده ادیوس ۱۱۲ – از سری محصولات کلیپ آماده تولیدی لیناسافت می باشد که در قالب چهار کلیپ زیبا برای شما عزیزان جهت میکس و تدوین انواع فیلم های عروسی بر روی نرم افزار ادیوس، آماده و برای دانلود قرار داده شده است. اما این مجموعه شامل چه کلیپ هایی می باشد؟ پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را مشاهده کنید.

کلیپ میکس آماده ادیوس ۱۱۲

مجموعه کلیپ میکس آماده ادیوس ۱۱۲ استودیو فلورانس در قالب چهار کلیپ زیبا بر روی نرم افزار ادیوس طراحی شده است.  کیفیت این مجموعه بصورت FHD می باشد که بصورت ویژه می توانید در بین بخش های مختلف تدوین فیلم های مرتبط با عروسی مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه در برگیرنده یک کلیپ استارت ویژه،یک کلیپ میان برنامه ، یک کلیپ آلبوم عکس و فیلم زیبا و یک کلیپ ویژه می باشد که بر اساس نیاز خود یا مشتری می توانید در پروسه تدوین فیلم عروسی خود مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه بصورت خرید دانلودی می باشد و به محض پرداخت هزینه لینک های دانلود در اختیار شما قرار میگیرد.

در طراحی کلیپ های سعی شده است تا نهایت سبکی و سادگی در اجرای کار رعایت شود . لذا جهت راحتی شما عزیزان منوی اتوران آماده ای هم تنظیم شده است و شما را در کلیه مراحل اجرای کلیپ یاری خواهد کرد. بیاید نگاهی دقیقتر به این مجموعه زیبا داشته باشیم :


کلیپ میکس آماده ادیوس ۱۱۲

کلیپ ادیوس محکوم ویژه نرم افزار ادیوس

 

کلیپ زیبای محکوم با یک آهنگ فارسی شیک برای مشکل پسندان

مجموعه کلیپ میکس ۱۱۲ به روش موشن گرافیک طراحی شده است و سعی شده نهایت سادگی در اجرا و سبنک کامل با صدا رعایت شود .در این کلیپ شما می توانید به عنوان پشت صحنه مورد استفاده قرار دهید و نمایش خلاثه ای از فیلم های عروسی خود  را در قالب یک کلیپ سه دقیقه ای ارایه دهید.

با توجه به طرح های گرافیکی استفاده شده این کلیپ بر روی شبیه سازی نسخه ادیوس به روشی کاملا هوشمند طراحی شده است که شما فقط عکس و فیلم های مورد مورد نظر را در سکانس مربوطه وارد و خروجی خود را تهیه می کنید.

پیشنهاد می کنیم جهت مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از این مجموعه از این لینک دیدن کنید.


کلیپ زیبای تکون بده از آرش

کلیپ زیبای تکون بده از آرش

 

کلیپ زیبای تکون بده از آرش بصورت استارت تبلیغاتی با ضرب های تند و سریع

اولین کلیپ مجموعه کلیپ میکس ۱۱۲ یک آهنگ زیبا از خواننده آرش است که بر روی یکی از آهنگ هایاین خواننده جوان با نام تکون بده انتخاب و پیاده سازی شده است . سعی کردیم تا با توجه به ریتم های تند این آهنگ جامپ کات های سریع با ترکیبی متوازن از تصاویر گرافیکی را در قالب یک کلیپ پیاده سازی کنیم.

این کلیپ صرفا برای استفاده در بین کات ها و اتصال بخش های مختلف عروسی تهیه و تنظیم شده است « با توجه به نوع آهنگ به عنوان یک فاصله زمانی برای آماده شدن ببینده برای تماشای بخش دیگری از فیلم عروسی می باشد.»

 

خرید مجموعه بصورت دانلودی

 


کلیپ ادیوس

کلیپ بی کلام آلبوم عکس زیبا

در قالب یک موسیقی زیبا برای طراحی آلبوم های عکس از عروس و داماد یا فشن می باشد که به سادگی در نرم افزار ادیوس اجرا و قابل رندر می باشد . از این کلیپ بیشتر در زمان نمایش تصاویری از کل مراسم اجرا شده یکی از بخش های عروسی در قالب نمایش عکس از این مراسم بصورت خلاصه نمایش داده می شود.


و یک کلیپ ترکیبی زیبا از تصویر وفیلم از خواننده هلن که می توانید بصورت ویژه در هر جایی از فیلم مورد استفادع قرار دهید.

همچنین هر بخش از کلیپ ها دارای راهنمای ویدیویی کار با پروژه می باشد که به شما در مورد چگونگی استفاده و تنظیم کلیپ آموزش لازم را ارایه خواهد داد.

این مجموعه ویژه تدوینکاران خاص فیلم های مجلسی می باشند که دوست دارند در بین تدوین فیلم از تنوع کلیپی برای جلب رضایت بیشتر بیننده خود استفاده کنند.

 

خرید مجموعه بصورت دانلودی

0/5 ( 0 نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید