,

دانلود صدای گریه کودک شیرخوار

دانلود صدای گریه کودک شیرخوار

دانلود صدای گریه کودک شیرخوار مجموعه ای از جلوه های صوتی مرتبط با صدای گریه کودک شیرخوار و اطفال می باشد که در این بخش برای شما عزیزان در دو کیفیت مختلف قرار دادیم که می توانید در ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود کنید .

دانلود افکت صوتی صدای گریه کودک شیرخوار

جلوه های صوتی قرار گرفته در این بخش شامل ۱۳ جلوه صوتی مختلف از صدای گریه کودک در حالت های مختلف می باشد که به دو صورت MP3 – WAV برای شما قرار داده شده است .

دوستان زیادی قبل از اینکه این پست را برای عموم قرار دهیم درخواست افکت های صوتی کودک نوزاد را داشتند که به ناب درخواست این عزیزان در این بخش این مجموعه را قرار دادیم.

با توجه به اینکه اکشن های یک کودک خردسال متفاوت می باشد لذا نوزاد های چند ماهه از نظر جنسیت پسر و دختر فرقی ندارند و می توان از هر دو این موارد بصورت یکسان استفاده کرد.

در این مجموعه شما می توانید در ثالب ۱۳ افکت صوتی پر کاربرد و پر استفاده را دانلود و در روی فیلم ها و برنامه های مختلف تصویری مورد استفاده قرار دهید.


جهت دانلود بخش دوم مجموعه افکت های صوتی کودک خردسال از این لینک دیدن کنید.


 

اطلاعات دانلودی دانلود صدای گریه کودک شیرخوار

  • تعداد فایل : ۱۳ فایل
  • رمزفایل فشرده : Baby-Cry-namabang.ir
  • حجم فایل : ۲۲  مگا بایت
  • کیفیت فایل ها : MP3-WAV

دانلود صدای گریه کودک شیرخوار

Download the sound effect of crying baby sucker

The sound effects included in this section include 13 different sound effects from the cry of a child in different modes, which are put in two forms of MP3-WAV.

Many friends before we put this post to the public asked for the baby’s voice effects that we asked the loved ones in this category.

Given that the actions of a young child are different, so many months old babies have no different sex and the same girl can use both of them the same way.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *