دانلود افکت صوتی ریزش سنگ و کلوخ

دانلود افکت صوتی ریزش سنگ و کلوخ مجموعه ای در قالب ۲۹۱ افکت صوتی متنوع از اکشن های صوتی مختلف از ریزش سنگ و کلوخ ها از حفاری داخل معدن بصورت های مختلف می باشد که می توانید در ادامه مطلب دانلود و در صدا گذاری خود استفاده کنید.

دانلود افکت صوتی ریزش سنگ و کلوخ

این مجموعه بصورت طبیعی توسط دستگاه های حرفه ای تهیه شده است که شامل کندن تونل و ریزش انواع کلوخ ها و خاک ها مانند زغال سنگ ها بصورت تکی در اندازه های کوچک یا دسته جمعی و مجموعه ای از جدا شدن لایه های مختلف سنگی مانند روکش دیوارهای تونل و افتادن و شکستن آنها بصورت کوچک و بزرگ می باشد .

افکت صوتی پیشنهادی : افکت صوتی انفجار کوه یخی و ریزش بهمن

این مجموعه بصورت کامل تمامی افکت های صوتی که برای صدا گذاری معدنکاری و کندن تونلل های سنگی سطح سخت را لازم دارید را در بر می گیرد.

همچنین قابلیت استفاده در برنامه های نظامی که شامل بمباران ساختمان ها و به تبع آن ریزش خاک و لایه های نازک سیمانی و افتادن شکستن آنها است هم نیز کاربرد دارد که تنوع بالای به شما این امکان را میدهد در لول های مختلف صداگذاری کنید.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۲۹۱ فایل
  • حجم فایل دانلودی : ۱۶۰ مگابایت
  • کیفیت فایل های : FLAC 48
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید