لیناسافت : راهنمای استفاده از سایت لیناسافت در زمینه بهبود جستجوی شما در سایت و کار کردن و استفاده از بخش های مختلف سایت ایجاد شده است.در این آموزش سعی میکنیم تا به سوالات متداولی که کاربران از ما پرس و چو کرده اند پاسخ دهیم.

لیناسافت


افکت های صوتی در زمینه های مختلف بصورت افکت های کوتاه و بلند،افکت موسیقی،ساخت و طراحی انواع افکت های صوتی،افکت های صدا در زمینه های مختلف حیوانات،جلوه های شهری،افکت صدای حیوانات،افکت صدای ابزار آلات،ماشین آلات،و غیره  دسترسی و استفاده کنید.

جهت دسترسی به بخش های مختلف از زیر دسته های زیر استفاده کنید :

 1. دانلود و مشاهده کلیه افکت های صوتی
 2. افکت صوتی اشیاء
 3. افکت صوتی حمل و نقل
 4. افکت صوتی شهری و مسکونی
 5. افکت صوتی موجودات زنده
 6. افکت صوتی طبیعت
 7. افکت های صوتی فانتزی
 8. افکت های صوتی جنگی و نظامی

در این بخش شما به محصولات ویژه و فروشی در زمینه های موسیقی ساخت فیلم در زمینه های مختلف رادیویی و تلویزیونی ،موسیقی های تبلیغاتی ،موسیقی های ساخت تریلر،ساخت انواع برنامه های سیاسی و فانتزی و غیره دسترسی داشته باشید.

لیست دسته بندی محصولات فروشگاهی نمابانک به شرح زیر می باشد :


 

در این بخش می توانید به ترانه های جدید و روز شاد برای تدوین و میکس فیلم های عروسی دسترسی داشته باشید. این آهنگ ها بصورت دسته بندی شده و مرتب بر اساس هر ماه منتشر می شود .

 

واحد آموزش لیناسافت

 

واحد آموزش سایت لیناسافت

در این بخش شما می توانید آموزش های مرتبط با نرم افزار های تدوین و برنامه های جانبی آن را در دسترس داشته باشید و استفاده کنید . برخی از مطالب بخش ها اعتباری و برخی دیگر رایگان و یا مشاهده لینک مطلب در ازای ثبت نام رایگان در سایت می باشد . جهت مشاهده و ورود به هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید . این بخش ها شامل :

لیست کلی از تمامی آموزش های قرار گرفته در سایت لیناسافت در ابن بخش قابل دسترسی می باشد . این آموزش ها شامل آموزش ادیوس،نرم افزار پریمیر،نرم افزار افتر افکت،نرم افزار فتوشاپ و دیگر برنامه های مرتبط با تدوین فیلم و صدا می باشد.

آموزش های رایگان مرتبط با نرم افزار ادیوس در این دسته بندی قرار گرفته است . در این دسته بندی شما به کلیه آموزش های رایگان و مقدماتی کار با نرم افزار ادیوس دسترسی خواهید داشت.

این بخش ها شامل مبانی اولیه تدوین فیلم،آشنایی با فرمت ها و کدک ها،آشنایی با بخش های مهم و پر کاربرد نرم افزار ادیوس در سطح مقدماتی و حد آشنایی بصورت ویژه می باشد .

این بخش ویژه اعضای نقره ای می باشد و شامل آموزش های کاربردی و پیشرفته مرتبط با نرم افزار ادیوس می باشد . در این مجموعه شما به تکنیک های کار با نرم افزار ادیوس،آشنایی با بخش های مهم و پر کاربرد نرم افزار ادیوس،تنظیمات هسته کاربری و سیستمی ادیوس آشنا خواهید شد.

این بخش ویژه دوستان و اعضایی می باشد که مایل هستند در زمینه تدوین فیلم های عروسی مهارت کار با نرم افزار ادیوس را کسب کنند . در این بخش شما روش تدوین از صفر تا صد میکس یک فیلم عروسی را آموزش خواهید دید.

از تخصصی ترین بخش های آموزش نرم افزار ادیوس می باشد که شما با تکنیک های طراحی وساخت کلیپ با نرم افزار ادیوس شامل انواع کلیپ های آلبوم عکس،کلیپ استارت و طول فیلم ،کلیپ های ویژه و غیره را فرا خواهید گرفت.

آموزش کتبی و پایه تدوین فیلم شامل کلیه نرم افزار های تدوین فیلم و بخصوص نرم افزار ادیوس می باشد . در این بخش کلیه آموزش های بصورت متنی و با ویدیوی های ساده تر آموزش داده خواهد شد.


 

واحد گرافیک لیناسافت

واحد گرافیک و تدوین

این بخش بصورت تخصصی در زمینه برنامه های طراحی کلیپ های ویدیویی، گرافیک و عنصرهای طراحی مرتبط با خدمات مختلف شامل طراحی آلبوم ژورنال،طرح های گرافیکی طراحی عکس،فون عروس و فشن،مدل و ژست برای آتلیه،آموزش گرافیک،پس زمینه و وکتور و طرح های مرتبط با عروس و کودک و تولد و ویدیو های فوتیج مرتبط می باشد.

در این بخش کلیه پروژه های آماده مرتبط با طراحی و ساخت کلیپ ها آماده برای استفاده در زمینه خدمات عروسی و مجلسی را می توانید دسترسی داشته باشید. این کلیپ ها شامل کلیپ ادیوس،کلیپ پریمیر،و کلیپ های افتر افکت خواهد بود.

در این بخش شما می توانید به طرح های گرافیکی مرتبط با بک گراند های طراحی عکس،پس زمینه برای طراحی آلبوم ژورنال،انواع کلیپ آرت های تصویری برای استفاده در طراحی و پوستر سازی،وکتور و استوک های گرافیکی مرتبط با خدمات مختلف از جمله عروسی،طراحی سایت و گرافیک،موشن گرافیک و غیره می باشد .

در این بخش شما می توانید فوتیج های ویدیویی برای طراحی انواع کلیپ،برنامه های تبلیغاتی،ساخت فیلم های کوتاه و طراحی کلیپ برای نرم افزار های مختلف تدوین فیلم و جلوه های ویژه دسترسی داشته باشید.

طرح های لایه باز و قابل ادیت در زمینه های مختلف از نرم افزار فتوشاپ و برنامه های گرافیکی دیگر می باشد که می توانید برای استفاده در چاپ عکس های شخصی،عروسی،فشن و تولد و غیره می باشد.

 

نکته مهم :


 • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
 • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
 • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
5/5 ( 1 نظر )
2 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.