آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP به آموزش اصولی حذف لایه های پرده سبز از پشت سوژه می پردازد و به شما به ساده ترین روش نحوه استفاده از فیلتر ISP که پلاگین مجزا برای اینکار می باشد و در این مطلب برای شما در کنار ویدیوی آموزشی قرار گرفته یاد می دهد .

با لیناسافت همراه باشید تا به شما یکی دیگر از روش های حذف پرده های سبز در نرم افزار ادیوس را یاد دهیم. 

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

حذف پرده سبز و یا آبی یکی از مباحث پر بحث در زمینه تدوین فیلم می باشد و در هر برنامه روش ها و پلاگین های خاصی برای اینکار در نظر گرفته شده است . در این آموزش ما روی نرم افزار ادیوس تمرکز کردیم و می خواهیم این کار را با استفاده از فیلتر Robuskey که پلاگینی مجزا برای اینکار در نرم افزار ادیوس است آموزش دهیم .

با توجه به اینکه دوستان زیادی در مورد نحوه نصب و کار با این فیلتر سوال داشتند ما در کنار دانلود نرم افزار  ISP Robuskey ویدیوی آموزشی را برای شما بر روی یک ویدیوی ضبط شده به پرده سبز را آموزش می دهیم.

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

 

خود نرم افزار ادیوس با استفاده از پلاگین و فیلتر کروماکی اینکار را برای پرده های استاندارد بدون نیاز به پلاگین انجام میدهد اما وقتی بحث سر پرده های کثیف و لکه ای باشد در اینصورت ممکن است یه مقدار به نتیجه ای که مد نظر شماست نرسید.

برای این منظور فیلتری مجزا برای اینکار با نام  ISP ابداع شده که هم قابلیت نصب روی نرم افزار ادیوس را دارد و هم نرم افزار های پریمیر و افتر افکت هم قابل نصب و ادیت می باشد. کرک و فعالسازی نرم افزار هم داخل برنامه موجود می باشد.

لازم به توضیح است این نسخه فقط روی ویندوز های ۶۴ بیت پاسخگو می باشد و حتما در نصب دقت کنید.

مطلب پیشنهادی : دانلود سایر پلاگین و افزونه های نرم افزار تدوین

 

برای نصب این پلاگین کاری که شما باید انجام دهید را در ویدیو برای شما کامل گفتیم و سپس با استفاده از خود نرم افزار ادیوس یک ویدیویی را برای آموزش انتخاب کردیم. شما می توانید از هر ویدیویی که دارای پس زمینه سبز رنگ یا آبی رنگ باشد برای اینکار با استفاده از این پلاگین استفاده کنید.

برای مشاهده و دانلود این پلاگین در بین دو خط پایین لازم است شما حتما در سایت ثبت نام کنید . ثبت نام رایگان است و هزینه ای از شما گرفته نمی شود . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید .سپس بعد از ثبت نام با نام کاربری وارد سایت و این مطلب شده و دانلود کنید.مشاهده ویدیوی آموزشی کار با پلاگین و حذف پرده سبز

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید