آموزش مقدماتی ادیوس ۷

آموزش مقدماتی ادیوس

آموزش مقدماتی ادیوس ۷ به بحث و معرفی بخش های مختلف آموزش نرم افزار ادیوس در سطح مقدماتی به روش مخصوص لیناسافت می پردازد و شما را با بخش های پر کاربرد بخش آموزش مقدماتی نرم افزار ادیوس edius آشنا خواهیم ساخت .

آموزش مقدماتی ادیوس ۷

نرم افزار ادیوس از محبوب ترین نرم افزار های تدوین فیلم می باشد که در کنار دیگر برنامه های مرتبط با تدوین فیلم توانسته در کنار نرم افزار پریمایر حرکت کند.

هر چند علاقه مندان نرم افزار پریمیر،هیچوقت با توجه به تزریق اطلاعات غلط فعالیت نرم افزار ادیوس را بر نمی تابند و در مقابل کاربران نرم افزار ادیوس هم چندان دلخوشی از پریمیر ندارند باعث ایجاد زقابت طبیعی شده است .

 

آموزش مقدماتی ادیوس 7

 

قبل از پرداختن به مباحث آموزش مقدماتی ادیوس لازم است نکته ای را اطلاع شما عزیزان برسانیم که نرم افزار ادیوس و پریمیر هر دو از نرم افزار های قدرتمند در زمینه تدوین می باشد که محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر نرم افزارهای تدوین مانند وگاس،مک و غیره در بین کاربران دارند اما هر نرم افزاری ضعف و قوت های مخصوص به خود را دارد.

در مطبی جدا به بحث این مقایسه ها خواهیم پرداخت اما نرم افزار ادیوس و پریمیر هر کدام برای کاربردی خاص بهترین عمل را دارد و نمی توان گفت ادیوس بهتر است یا پریمیر! چرا که یک تدوینکار از هر دوی نرم افزار در تدوین استفاده میکند تا ضعف های نرم افزاری را برطرف نماید.

آموزش مقدماتی ادیوس ۷ : نرم افزار ادیوس نرم افزاری تدوین غیرخطی میباشد که بسیار سبک بوده و از محیط کاربری راحتری برخوردار می باشد و به دلیل استفاده از سیستم پردازش مرکزی و کدک های مخصوص به خود انعطاف بالایی در تدوین های استودیویی و خبری و عروسی را فراهم میکند .

معرفی بخش های آموزش مقدماتی ادیوس ۷

با توجه به وجود منابع مختلف در زمینه آموزش نرم افزار ادیوس لیناسافت با ارایه رویکردی هوشمندانه با توجه به تخصص و مهارت های خود در نرم افزار ادیوس بخشی را ایجاد کرده که علاقه مندان نرم افزار ادیوس را گام به گام بصورت اصولی آشنا سازد.

فرقی که آموزش های مقدماتی ما با دیگر آموزش ها خواهد داشت در این است که در آموزش های لیناسافت با ذکر نکته های ریز و مهم در تدوین فیلم شما را فراتر از یک مبتدی با نرم افزار ادیوس و بخش های آن آشما می کنیم.

در نت تا دلتون بخواد آموزش های مقدماتی نرم افزار ادیوس ریخته اما ضرب المثلی است که هر گردی گردو نیست و مصداق این مثال هم آموزش های با کیفیت لیناسافت می باشد .

لیناسافت با توجه به سیاست های خود بخش آموزش مقدماتی نرم افزار ادیوس را بصورت رایگان همراه با توضیح کتبی در بخش مربوطه قرار داده است تا علاقه مندان با دید وسیع و اطلاعات بیشتری از عملکرد نرم افزار ادیوس پیش بروند.

توصیه ما این است که مطالب متنی مقدماتی را هم در کنار ویدیوی آموزشی مطالعه کنید چرا که برخی نکته هایی گفته شده که در ویدیوی آموزشی گفته نشده است.

برای دسترسی به بخش آموزش های مقدماتی نرم افزار ادیوس از این لینک اقدام کنید.

نرم افزار ادیوس

 

 

سرفصل های آموزشی آموزش مقدماتی نرم افزار ادیوس

در بحث آموزش های مقدماتی نرم افزار ادیوس ما بیش از دهها آموزش مختلف در زمینه مبحث مقدماتی نرم افزار ادیوس از مبتدی تا پیشرفته قرار دادیم که در ادامه به معرفی آنها و سر فصل های مربوطه خواهیم پرداخت .

این مقاله هر هفته به روز می شود و سر فصل های آموزشی جدید علاوه بر انتشار در دسته مربوطه در این بخش هم درج می شود تا دسترسی شما بصورت یکجا فراهم شود.

آموزش مقدماتی ادیوس ۷ : این بخش ما به معرفی سر فصل های آموزشی دوره مقدماتی ادیوس می پردازیم و شما با کلیک کردن در عنوان هر مطلب می توانید به آموزش های رایگان این بخش دسترسی داشته باشید.

این آموزش ها رایگان بوده و هیچ هزینه ای هم از شما برای استفاده طلب نمی شود و اگر واقعا علاقه مند به کار با این نرم افزار محبوب برای تدوین فیلم هستید پیشنهاد می کنیم دروس را بصورت مرتب فرا بگیرید.

برای دانلود نرم افزار ادیوس ۷ روی این لینک کلیک کنید و نرم افزار ادیوس را روی سیستم خود نصب و سپس اقدام به استفاده از آموزش مقدماتی نرم افزار ادیوس کنید.

لیست آموزش های قرار گرفته ادیوس در سایت لیناسافت

این مطلب هر هفته با آموزش های جدید به روز می شود . هر گونه سوال،نظر و پیشنهادی در مورد آموزش ها داشتید در بخش نظرات هر سر فصل مطرح کنید تا پاسخ آن داده شود.

برای رفع رجوع سوال در مورد آموزش از بخش پشتیبان آنلاین استفاده نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *