افکت صوتی انفجار و تخریب ۴k در قالب ۱۴ بخش افکت صوتی شامل ۶۵ جلوه سینمایی جهت شبیه سازی انفجار و تخریب در زمینه های جنگی و نظامی می باشد.

این مجموعه جهت ایجاد جلوه های صوتی انفجار و تخریب بصورت کاملا استودیویی بصورت ۵ کاناله می باشد که کیفیت هر یک از فایل های صوتی روی WAV 24Bit می باشد .

افکت صوتی انفجار و تخریب ۴k

افکت های انفجار و تخریب که در قالب بخش های مختلف در سایت جهت دانلود قرار دادیم بسیار زیاد می باشد اما در هیچ یک از این افکت ها ما جلوه هایی با کیفیت بالا بصورت کاملا استودیویی را برای دانلود قرار ندادیم.

این مجموعه در قالب ۱۴ بخش و هر بخش شامل ۶ افکت صوتی بصورت کا از انفجار و تخریب در قالب های مختلف جمعا ۶۵ افکت صوتی می باشد که قابلیت تدوین روی فیلم های ۴k را برای شما فراهم میکند.

هر افکت صوتی شامل جلوه های صوتی تنظیم شده روی کانال های صوتی مختلف می باشد که شامل صدای باند مرکزی باند چپ و راست باند سمت چپ عقب و سمت راست عقب و صدای مخصوص بافر باند صوتی می باشد.

جهت ایجاد و میکس افکت های صوتی باید هر شش بخش را بصورت مجزا روی هم قرار دهید تا حالت چند کاناله ایجاد شود. نیازی به لول گیری نمی باشد و بصورت اتوماتیک کلیه این موارد تنظیم شده می باشد.

اطلاعات دانلودی افکت صوتی انفجار و تخریب ۴k

  • تعداد افکت صوتی : ۱۴ جلوه صوتی هر کدام مشتمل بر ۶ افکت صوتی چند کاناله
  • حجم فایل فشرده : ۴۴ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV 24Bit 96 hz

محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید