معرفی شرکت های تولیدی فیلم و صدا

Film and sound production

معرفی شرکت های تولیدی فیلم و صدا به بررسی شرکت های فعال در زمینه های ساخت فیلم در زمینه فیلم های سینمایی،تلویزیونی،مستند و غیره می پردازد و شما را با خدمات این شرکت ها در زمینه ارایه خدمات فیلم و عکس آشنا می سازد.

معرفی شرکت های تولیدی فیلم و صدا

شرکت سیمافیلم

اين مؤسسه از تيرماه ۱۳۸۱ با توجه به قانون يكپارچه سازي شركت ها و مؤسسات كوچكتر تحت عنوان مركز سيما فيلم در زير مجموعه معاونت سيماي سازمان صدا و سيما قرار گرفت كه اين امر تا كنون به قوت خود باقي مانده است.

از جمله وظايفي كه در اين خصوص برعهده رياست اين مركز قرار گرفته، تحقيق، بررسي، گردآوري و تجزيه و تحليل و حفظ اطلاعات مربوط به صنعت تصويري كشور و ادامه برنامه ريزي اجرايي در اين زمينه است.

 

معرفی شرکت های تولیدی فیلم و صدا

Film and sound production

 

موسسه هنرهای تصویری سوره

موسسه هنرهای تصویری سوره حوزه هنری یکی از پیشگامان تولید و توزیع محصولات رسانه خانگی در کشور بوده و با بیش از سه دهه فعالیت در این زمینه یکی از موسسات شناخته شده به شمار می رود.

علاوه بر تجارب گذشته ، توانمندی ها وامکانات قابل توجه در بخش های مختلف از جمله تولید فیلم های تلویزیونی ، ضبط و تدوین فیلم ها ، دوبله و داشتن واحدسیار تلویزیونی و … این موسسه را از سایر موسسات رسانه خانگی متمایز کرده است.

گروه هنر پویا

فعال در زمینه تهیه و تولید انواع انمیشین های دو بعدی وسه بعدی و تولید کننده فیلم های پویانمایی فیلشاه،شاهزاده رومی،مردی که خودش را کشت،iq70 در زمره تولیدات این شرکت می باشد .

موسسه هدایت فیلم 

موسسه فرهنگی هنری هدایت درسال ۱۳۶۵ طبق مندرجات موجود در آگهی تاسیس افتتاح و ازهمان سال در زمینه تولید و توزیع فیلم های سینمائی با مجوز رسمی صادره از سوی اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه ای وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی فعالیت می نماید .

سوره سینما

فعال در زمینه اخبار و حواشی سینما،تولید فیلم و سریال

تکمیل این مطلب ادامه دارد ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *