دانلود افکت صوتی

دانلود افکت صوتی ، مرجع لیناسافت مرجعی کامل و تخصصی در زمینه دانلود جلوه های صوتی می باشد که شامل بخش های مختلفی می باشد . با توجه به درخواست دوستان عزیز ما تصمیم گرفتیم در یک مطلب مجزا بخش های مختلف هر دسته بندی را برای شما عزیزان تشریح کنیم تا نسبت  به استفاده از افکت های صوتی سایت لیناسافت مشکلی نداشته باشید.

دانلود افکت صوتی ، مرجع

مجموعه افکت صوتی لیناسافت شامل هفت دسته بندی کلی می باشد و با توجه به اینکه خرد کردن هر دسته بندی به دسته های کوچکتر خیلی زمانبر و گیج کننده بود سعی کردیم تا افکت های صوتی را بصورت کلی منتشر کنیم و به جای آن تمرکز کنیم روی جستجو از طریق امکانات سایت لیناسافت.

هزاران افکت صوتی در زمینه های مختلف در سایت لیناسافت منتشر شده و منتشر خواهد شد لذا بهترین روش دسترسی به افکت های صوتی لیناسافت شامل موارد زیر می باشد که بصورت کامل به تشریح هر دسته بندی خواهیم پرداخت .

دسته دانلود افکت صوتی لیناسافت شامل ۷ دسته اصلی می باشد : 

 • افکت های صوتی اشیاء
 • افکت های صوتی طبیعت
 • افکت های صوتی جنگ و نبرد
 • افکت های صوتی شهر و مناطق مسکونی
 • افکت های صوتی انسان و موجودات زنده
 • افکت های صوتی فانتزی و تخیلی و کارتونی
 • افکت های صوتی حمل و نقل

در ادامه به شرح کامل هر دسته و نوع مطالب و افکت های صوتی آن می پردازیم :


افکت های صوتی اشیاء

 • افکت های صوتی اشیاء

در این دسته بندی شما می توانید به کلیه افکت های صوتی مرتبط با اشیاء شامل دانلود افکت صوتی از لوازم برقی مانند لوازم خانگی،لوازم برقی صنعتی،لوازم روشنایی،لوازم انرژی و صنعتی، ابزار آلات خانگی و صنعتی، افکت صوتی اشیای ورزشی، افکت صدای لوازم کامپیوتری شامل افکت های صوتی کلیک کردن و باز کردن منو و کلیه اکشن های مرتبط با عملکرد و صدای ایجاد شده از دکمه های پنل ها و غیره را شامل مب شود .

جهت دسترسی به مجموعه مطالب افکت های صوتی اشیاء می توانید از این لینک اقدام کنید.


 

افکت های صوتی طبیعت

 • افکت های صوتی طبیعت

در این دسته شما می توانید به کلیه افکت های صوتی که مرتبط با محیط طبیعت ما می باشد دسترسی داشته باشید. در این دسته افکت های صوتی که مربوط به طبیعت وحشی و طبیعت شهری می باشد قرار گرفته است.

افکت های صوتی این بخش شامل جلوه هایی از صدای محیطی محیط جنگل در روز یا شب، صدای حیوانات؛ صدای شرایط جوی مانند باد و طوفان، افکت صدای آب و دریا، افکت صوتی محیط جنگل مانند صدای پرنده ها، محیط های شهری، پارک ها و فضای سبز و غیره را می توانید در دسترس داشته باشید.

جهت دسترسی به افکت های صوتی طبیعت از این لینک اقدام کنید.


 • افکت های صوتی جنگ و نبرد

افکت های صوتی جنگ و نبرد

این مجموعه در برگیرنده هزاران افکت صوتی مرتبط در زمینه جنگ و نبرد بصورت جنگ های گرم و سرد، جنگ های مدرن و فضایی می باشد . در این مجموعه شما می توانید به افکت های صوتی مرتبط با انواع :

جلوه های صوتی مبارزه در میدان جنگ، صدای شلیک با انواع اسلحه های سنگین و سبک، صدای سلاح های سنگین و تجهیزات جنگی نظیر صدای تانک، تجهیزات حمل و نقل سبک، تجهیزات جنگ های قدیمی و طلیبی،صدای اسب های جنگی،صدای شمشیر، صدای جنگ های شهری و نبرد های تن به تن، صدای گلوله و غیره را می توانید دانلود کنید.

جهت دسترسی به این مجموعه افکت روی این لینک کلیک کنید.


 • افکت های صوتی شهر و مناطق مسکونی

افکت های صوتی شهر و مناطق مسکونی

این مجموعه به شما کمک میکند تا به طیف وسیعی از افکت های صوتی مرتبط با مناطق شهر و مسکونی دسترسی داشته باشید. این مجموعه شامل هزاران افکت صوتی از اکشن های صوتی یک محیط شهری و مسکونی به شرح زیر می باشد :

دانلود افکت صوتی صدای محیطی شهر، صدای ماشین های شهری نظیر سواری، اتوبوس،کامیون،تجهیزات سنگین،صدای محیطی صنایع و کارخانه ها،صدای شلوغی و همهمه مردم،صدای افکت صوتی انسانی شامل تجمعاتفافکت های محیطی روستاها، آپارتمان و مناطق مسکونی و غیره را شامل می شود .

جهت دسترسی به این مجموعه روی این لینک کلیک کنید.


 • افکت های صوتی انسان و موجودات زنده free sound effect

افکت های صوتی انسان و موجودات زنده ، دانلود افکت صوتی ، مرجع

free sound effect

این مجموعه در برگیرنده هزاران افکت صوتی مرتبط با اکشن های صوتی زندگی موجودات زنده و اسنان م باشد که شامل طیف زن و مرد و بچه می شود .

در این مجموعه شما می توانید به افکت های صوتی اکشن های انسانی مانند صدای راه رفتن،صدای دویدن،صدای نفس زدن،صحبت کردن، دست زدن،ورزش کردن،انجام کار و عملی، صدای تجمعات مردمی، مناطق مسکونی و غیره دسترسی داشته باشید.

جهت دانلود افکت های صوتی از این لینک اقدام کنید.


 • افکت های صوتی فانتزی و تخیلی و کارتونی

افکت های صوتی فانتزی و تخیلی و کارتونی

این مجموعه شامل افکت های صوتی مرتبط با جلوه های فانتزی و تخیلی و کارتونی می باشد که شامل هزارن افکت صوتی مرتبط با اکشن های صوتی برنامه سازی می باشد .

در این مجموعه شما می توانید به افکت های صوتی فانتزی نظیر اکشن های صوتی ساختگی، صداهای دیجیتال،موجودات فضایی و تخیلی،صدای شخصیت کارتون ها و اکشن های صوتی مرتبط با صدای گذاری فانتزی و غیره دسترسی داشته باشید.

جهت دسترسی به این بخش از این لینک اقدام کنید.


 • افکت های صوتی حمل و نقل

افکت های صوتی حمل و نقل ، دانلود افکت صوتی ، مرجع

افکت صوتی حمل و نقل در برگیرنده کلیه افکت های صوتی مرتبط با تجهیزات و وسایل نقلیه شامل انواع ماشین های سبک و سنگین، هواپیما، کشتی و قطار می باشد .

این مجموعه کمک میکند تا به طیف وسیعی از افکت های صوتی حمل نقل در زمینه های مختلف زندگی روزمره دسترسی داشته باشید. افکت های این مجموعه شامل افکت صوتی انواع ماشین و اکشن های صوتی آن،افکت صوتی انواع هواپیما و اکشن های آن در مدل های مختلف،اکشن های صوتی کشتی و انواع قطار و تجهیزات باربری می باشد.

جهت دسترسی به این بخش از این لینک اقدام کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید