افکت صدای ساخت بازی همراه با نرم افزار همراه با نرم افزار در قالب ۵۵۰ افکت صوتی کوتاه همراه با نرم افزار طراحی افکت صدای بازی  از اکشن های صوتی مختلف می باشد . این مجموعه شامل افکت صدای انواع امتیاز گیری،پایان بازی،سکه،ارور و خطا،آیتم های بازی و غیره می باشد .

جهت دانلود این مجموعه نیازی به عضویت ویژه نبوده و تنها بعد از ثبت نام در سایت می توانید این مجموعه را دانلود کنید.

افکت صدای ساخت بازی همراه با نرم افزار

ساخت بازی سختی مخصوص به خود ار دارد و از دنیایی از کدهای ساده تا پیچیده را شامل می شود . علاوه بر این ساخت موتور پردازش،سناریو و موضوع بازی،طراحی کاراکتر بازی،ساخت مراحل کاری وقت بر و طاقت فرسا می باشد.

اما همه این تیجه کار تیمی تنها در صورتی موفق می شود که از افکت های صوتی جذابی برای بازی همراه باشد . چرا که مخاطب بازی ساعت ها پای بازی می باشد و باید افکت های صوتی هرمونی خاصی با موسیقی خود بازی داشته باشد.

 

مطلب پیشنهادی ما : مجموعه افکت های صوتی مبارزه

 

علاوه بر این افکت های صوتی از بخش های مختلف بازی مانند امتیاز گیری،باز کردذن مراحل،صدای دکمه و منو و غیره همگی از بخش های مهم یک بازی سازی می باشد.

مجموعه افکت صدای ساخت بازی همراه با نرم افزار به شرح زیر می باشد:

  • افکت صوتی از انواع اکشن های امتیاز گیری،سکه و اشیای پولی
  • افکت صوتی از انواع پایان بازی
  • افکت های صوتی از صدای منوی انتخاب آیتم های بازی
  • افکت صوتی از انواع ارور و خطای موجود بازی
  • افکت صدای باختن بازی
  • افکت صوتی ضربه و اکشن اجرا
  • افکت صدای دکمه دسته بازی حین بازی

جهت مشاهده لینک دانلود در بین دو خط زیر اول در سایت ثبت نام رایگان کنید سپس با نام کاربری وارد سایت شده و لینک های مخفی را مشاهده کنید.

 افکت صدای ساخت بازی همراه با نرم افزار

افکت صدای ساخت بازی همراه با نرم افزار

 

نرم افزار ساخت صدای بازی :

با توجه به تنوع بالای افکت های صوتی در یک بازی ما نرم افزار Bfxr برای ساخت افکت های صوتی را در کنار مجموعه برای دانلود قرار دادیم که یک نرم افزار ساده با قابلیت های فراوان برای ساخت هزاران افکت صوتی مختلف می باشد .

این نرم افزار همچنین برای ساخت اکشن های صوتی کارتونی و فانتزی هم کاربرد دارد که پیشنهاد می کنیم دانلود و استفاده کنید. این نرم افزار نیاز به نصب نداشته و به سادگی با هز سیستمی سازگار می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید