Hide Main content block

خدمات طراحی سایت های عکس و فیلم و فروشگاهی 

گروه طراحی کلوزآپ معتقد است که وب سایت شما ویترین حرفه ای شرکت شما در بازار است و میبایست از نظر فنی کاملاً بی نقص و مدرن، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا جامع و هدفمند باشد تا بهترین بازتاب ممکن از فعالیتها، جایگاه و اعتبار شرکت شما را در بازارهای منطقه ای و جهانی بنمایش گذارد.

گروه کلوزآپ با 15 سال فعالیت در امر خدمات عکس و فیلم و چاپ بهتر نیازات کسب و کار ومشتریان شما را درک و برای آن برنامه های عالی پیشنهاد دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر

 سرفصل های مهم :  

  • آموزش از پایه تا پیشرفته کار با نرم افزار ادیوس
  • آموزش تکنیک های طراحی تیزر تبلیغاتی لوگو
  • آموزش تکنیک های تدوین فیلم عروسی
  • آموزش تکنیک های طراحی کلیپ استارت
  • آموزش تکنیک های طراحی کلیپ عروسی
  • روش های تدوین و گردآوری یک پروسه تولید فیلم عروسی
  • همراه با نکات و تکنیک های کار که در هیچ جایی برای شما آموزش داده نخواهد شد .

پکیج استادی در ادیوس 2

با سری جدید و دیگری از مجموعه آموزشی نرم افزار ادیوس در این بخش برای شما محصولی را معرفی می نمایم که به شما کمک خواهد کرد تا به یک تدوینکار حرفه ای در زمینه ساخت کلیپ تبدیل شده و حتی در خانه به راحتی کسب درآمد کنید.

این مجموعه در کنارش استاد همراه دارد که می توانید با انتخاب استاد همراه در هر مرحله آموزشی مطابق ساعات تعیین شده از استاد و مشاور رایگان استفاده نماید .

مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید 

 

سایت نمابانگ

در این سایت «ورود به سایت » مرجعی را فراهم کرده ایم تا شما به جلوه های کوتاه صوتی،موسیقی های ساخت انواع برنامه های تلویزیونی ،رادیویی،سینمایی،انیمیشن و غیره دسترسی داشته باشید.

 

دیدگاه ما

ما به این اعتقاد داریم تنها دانستن کافی نیست و باید در کنار اندوخته های علمی و مبانی مهارت لازم برای خروجی مناسب را داشته باشید. برای بالا بردن کیفیت خدمات حتما نظرات سازنده خود را ارسال کنید.

 

ارزش اصلی

کیفیت بالای آموزش های نرم افزار ادیوس ،محصولات و خدمات و  دیگر سایت ها و بخش های مختلف  سایت استودیو فلورانس ، برای ارزش نهادن به کاربران مجموعه لیناسافت و استودیو فلورانس  می باشد . 

 

فرآیند ما

پروسه طراحی و پیاده سازی کلیپ و پروژه های تولیدی ،یا آماده سازی محتویات ارزشمند برای سایت نمابانگ از فیلترها دقیق خاص عبور میکند که حاصل این کار با ترکیب تجربه و خلاقیت ارایه محصولات ممتاز می باشد .

 
 
+300

مجموعه پروژه های تولیدی

 
1086

رضایت کاربران

 
1321

اعضاء سایت

 
+365

تعداد آموزش

پکیج آموزشی ادیوس

پست های اخیر

اطلاعات تماس

Top