نمامی محتواهای ارایه شده در لینا سافت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است.از تمامی کاربران گرامی سایت لینا سافت تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.

برخی از مطالب این سایت بصورت اشتراکی در قبال دریافت مبلغی به عنوان حق الزحمه و صرفا جهت تامین هزینه اجاره اشتراک سرورهای دانلود سایت دریافت می شود .لذا تعرفه های مندرج در سایت صرفا مطابق زمان های مندرج شده در هر پکیج قابل استفاده است .

 • انجام و تکمیل مراحل ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با این قوانین و امضا توافقنامه‌ای بین سایت لینا سافت و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن الزامی است.
 • از کلیه کاربران دعوت می شود به دلیل تغییر قوانین با توجه به شرایط جاریه وبعدی حتما مجدد قوانین را مطالعه نمایند و تغییرات صورت گرفته در قوانین را مطالعه نمایند .
 • کاربران سایت لینا سافت حق ارایه مطالب سایت و اشتراک کاربری بصورت غیر مجاز به دیگران ندارند و حتما دقت نمایند چنانچه آی پی های اشتراک دانلود بیش از دو اشتراک باشد سرویس ماهیانه اتواماتیک مسدود می شود و هیچ هزینه مسترد نمی شود .
 • محتوای ارایه شده بر روی سایت لینا سافت با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین لینا سافت مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.
 • اطلاعات اشتراک کاربران محفوط و مطابق قوانین راز داری انجام می شود اما چنانچه توسط صلاح های ذیربط قانونی درخواست شود در اختیار این مراجع بر اساس حکم قاضی قرار داده می شود .
 • کاربران می بایست اطلاعات زمان ثبت نامی را به دقت وارد نمایند،و با همان نام کاربری از سایت استفاده نمایند .لذا اگر اطلاعاتی ناقص باشد سایت لینا سافت هیچ مسولیتی قبول نمی کند .
 • هر کاربر فقط می تواند با اطلاعات وارده یک حساب کاربری با حداقل دو ای پی ورود در اختیار داشته باشد .
 • در صورت بروز مشکل در سرورها ،نگهداری سایت حق کاربر و مهلت باقیمانده از روز شروع مجدد ادامه می یابد.
 • در خصوص خرید اشتراک های اشتباه لینا سافت هزینه اشتراک خریداری شده را باز گردانی نمی کند لذا در هنگام خرید اشتراک متناسب نیاز خود به دقت انجام دهید .قوانین مندرج بالا در حکم پذیرش قطعی از جانب کاربران بوده و مطابق این قوانین عمل می شود و خارج از این قوانین هیچ مسولیتی متوجه سایت لینا سافت نمی باشد .

توافقنامه و تغییرات

مشترک متعهد می‌شود که با تغییراتی که ممکن است لینا سافت هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید.

مشترک متعهد می‌شود که چنانچه خدمات و یا محصولات لینا سافت را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات لینا سافت انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی لینا سافت مسترد نمی‌گردد.

اطلاعات صحیح

مشترک موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیار لینا سافت قرار دهد و لینا سافت برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا لینا سافت شبه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

حفظ اطلاعات محرمانه

شما می‌توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در لینا سافت را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات لینا سافت اعمال می‌شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیت لینا سافت در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. لینا سافت از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

 • مشترک موافقت می‌نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.
 • چنانچه لینا سافت به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.
 • لینا سافت حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید لیمو کاپ در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.
 • لینا سافت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
 • لینا سافت مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه لینا سافت، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، لینا سافت مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.
 • چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد لینا سافت مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده‌اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می‌باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و… طراحی شده‌اند.
 • اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک‌نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می‌دهند. فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده‌اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی‌گردد.

هزینه و پرداخت

 • کلیه هزینه‌ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می‌شوند و غیر قابل بازگشت می‌باشند مگر اینکه به نوعی صریحا ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترک قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد. چنانچه به هر دلیل لینا سافتموفق به دریافت بدهی مشترک، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترک موافقت می‌نماید که لینا سافت مشترک را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
 • بمنظور تسویه بدهی،لینا سافت خود را مجاز می‌داند تا بلافاصله سرویس مشترک را که بوسیله مشترک یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده‌اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.
 • مشترک موافقت می‌نماید چنانچه چک بانکی وی وصول نگردد و یا هزینه در زمان معین شده پرداخت نگردد. علاوه بر طی روال قانونی، ملزم به پرداخت جریمه‌ای معادل ۱۰% از کل مبلغ وصول نشده می‌باشد،لینا سافت خود را مجاز می‌داند این جریمه را بدون اطلاع قبلی از حساب مشترک دریافت نماید.

امنیت حساب کاربری

 • مشترک متعهد می‌گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است.
 • چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به لینا سافت اطلاع داده شود. بدیهی است لینا سافت هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمپذیرد.
 • مشترک همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به لینا سافت یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک می‌باشد.
 • مشترک می‌بایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می‌گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک می‌باشد.

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

 • لینا سافت به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (‌ها) و یا نامه‌های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به لینا سافت می‌باشد.

مالکیت معنوی

 • کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی لینا سافت متعلق به لینا سافت است.

رفع مسئولیت و عدم وجود ضمانت

محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می‌شوند. لینا سافت هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کند ارئه نمی‌دهد.

ضمانتهای ویژه

مشترک توافق می‌نماید که لینا سافت هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پرداخت ندارد.لینا سافت صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای لینا سافت شرکت‌های وابسته، نمایندگان، متصدیان، مدیران و کارمندان آن می‌باشد.

قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط لینا سافت در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه‌ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه بیان شده‌اند شکایتی به دادگاه ارئه دهد.

عودت وجه

خدمات لینا سافت، حداکثر تا ۳ روز از زمان تهیه اشتراک در صورت عدم پاسخگویی ازطریق سایت لینا سافت قابل استرداد به خریدار اشتراک می باشد .

تفکیک پذیری

بخشهای این قراداد تفکیک‌پذیر می‌باشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیک‌ترین شکل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمت‌ها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.

عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.

سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه‌های ضمیمه آن توسط لینا سافت در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از لینا سافت نمی‌باشد.

وضعیت اضطراری

لینا سافت همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل لینا سافت هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی لینا سافت گردند. مشترک موافقت می‌نماید لینا سافت را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

رویه بازگردانی کالا

در این فروشگاه کلیه خرید ها بصورت اینترنتی و لینک دانلود ارایه می شود لذا رویه بازگردانی کالا را در اولیت دوم خدمات قرار دادیم  و به جای آن رویه تضمین پرداخت را در اولویت کار قرار دادیم .

رویه بازگردانی کالا (فروشگاه لینا سافت )

 • فروشگاه لینا سافت به خرید های اینترنتی که دارای تراکنش های نا موفق باشد حداکثر تا ۴ روز تضمین برگشت وجه را برای خریدار محفوط می دارد .
 • چنانچه تراکنش های خرید شما دچار مشکل شود اگر اشتباه از طرف سایت و فروشگاه لینا سافت باشید بعد از بررسی تراکنش و عملیات انجام شده وجه شما به حساب شما بازگردانده خواهد شد . پروسه بررسی اینکار ۳ روز می باشد .
 • چنانچه لینک های دانلود شما در ظرف ۷۲ ساعت دانلود نشود و بصورت اتوماتیک از سیستم حذف شود فروشگاه لینا سافت مسولیتی در قبال ارایه لینک مجدد ندارد .
 • کلیه خرید های این سایت بصورت دانلودی می باشد . در توضیحات هر مطلب نمونه کار و روش های ارسال را بصورت کامل درج کردیم . لطفا مطابق راهنمای هر محصول اقدام به استفاده کنید .

رویه بازگردانی محصولات ارسال فیزیکی ( خرید پکیج )

 • کلیه بسته ها با توضیح کامل در فروشگاه درج می شود لذا در انتخاب محصولات دقت کنید و بر اساس نیاز و سبک کاری خود خرید های خود را انجام دهید  .
 • با توجه به سبک کاری محصولات لینا سافت و اینکه فقط کلیپ های ویژه طراحی می کنیم از ارایه بسته های میکس آماده کمتر استفاده میکنیم لذا فقط کلیپ های گرافیک موشن بیشترین عرضه در فروشگاه را دارد .
 • با توجه به توضیحات کامل هر محصول و اشاره به جزییات  هر پک هدف ما ارایه پکیج موجود در محصول می باشد لذا بعد از خرید به ادعای بعدی شما در مورد عدم رضایت و یا نارضایتی شما در کار ترتیب اثر داده نمی شود . بنابرین قبل از خرید حتما از کیفیت محصولات خریداری شده اطمینان حاصل کنید .
 • دیسک هایی که ازنظر رایت مشکل داشته باشند و یا تکراری باشند شامل گارانتی برگشت و ارسال جایگزین هستند .
 • سفارشاتی ارسالی حداقل در صورتی که یک هفته از زمان ارسال آن گذشته باشد و خریدار اطلاعی از دریافت بسته به فروشگاه ارایه ندهد به ادعای بعدی که محصول مجددارسال شود ترتیب اثر داده نمی شود . لذا تا یک هفته قبل از ارسال بسته موارد رسیدن و یا عدم نرسیدن را به فروشگاه اعلام کنید .
 • در صورت بروز مشکل و ایراد در کارکرد سیستم های سریعا مراتب را با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ در میان بگذارید .

روابط عمومی لینا سافت

نوشتن دیدگاه

پکیج آموزشی ادیوس

پست های اخیر

اطلاعات تماس

Top