16
اسفند
45

استودیو فلورانس با ربع قرن فعالیت و تجربه در زمینه خدمات عکس و فیلم افتخار دارد که در سایت جدید وزین خود افتخار و پذیرای شما عزیزان می باشد . بعد از مدت ها غیبت به دلایل درگیری در پروژه های مختلف تدوین سینمایی افتخار حضور گرم در بین شما عزیزان و مشتریان نبود لذا تصمیم گرفته شد با کمک موسسه لیناسافت مجدد پایه ریزی و فعالیت طراحی و تولید کلیپ های ویژه خود را از نو شروع کند . 

 

خدمات عمده ما بر روی پروژه های اختصاصی می باشد لذا محصولاتی که در این سایت ارایه خواهد شد صرفا جنبه عمومی و بر اساس رویه های میکس و تدوین عمومی  یک مراسم عروسی را دارد . 

دفتر اصلی استودیو فلورانس در شهر آلمان با نام ATV COLN فعالیت طراحی و ارایه خدمات را برای مشتریان خارج از کشور انجام می دهد . « مشاهده سایت » لذا این سایت هم در ایران محصولاتی را برای عرضه افتتاح و ارایه می دهد .

در زمینه قیمت گذاری برای محصولات هم ما قصد قیمت گذاری گران را نداریم و سعی میکنیم با رعایت اعتدال امکاناتی را فراهم نمایم تا به راحتی برای شما عزیزان قابل تهیه باشد. لذا هیچوقت پایین بودن قیمت محصولات را به حساب بی کیفیتی قرار ندهید .چون ارزش هر یک از پروژه ها بیش از صد ها هزار تومان است .

رویه عملکرد پروژه و کلیپ های تولیدی استودیو فلورانس بر اساس فاکتور مشخص و با سبک خاصی انجام می شود و سعی میکنیم تا نهایت سادگی را در طراحی ها استفاده کنیم تا شما یک کار حرفه ای در عین سادگی را همراه داشته باشید.

جهت مطالعه روش و شرایط کار با پروژه و تولیدات استودیو فلورانس از این لینک مطالعه کنید.

بخش های مختلفی برای استفاده شما راه اندازی و به مرور افزوده خواهد شد . لذا برای شروع عمده فعالیت فعلی ما به شرح زیر می باشد :

  • طراحی و تولید کلیپ و پروژه های اختصاصی بصورت آماده 
  • طراحی کلیپ های آماده برای تولد و جشن های مختلف مدرسه
  • خدمات طراحی و ساخت جلوه های صوتی و افکت گذاری روی ویدیو ها و تولیدات
  • خدمات طراحی ویدیو های آموزشی در زمین های مختلف آموزشی بصورت مولتی مدیا
  • طراحی فون و طرح های گرافیکی PSD
  • طراحی سایت در زمینه های عکس و فیلم و فروشگاه های مرتبط با حوزه خدمات مجلسی «مشاهده بخش طراحی سایت »

امید است در شروع دوباره پر قدرت تر از همیشه همراه دایمی شما عزیزان در کلیه مراحل کار باشیم. 

 

مدیریت استودیو فلورانس

 

 

نوشتن دیدگاه

پکیج آموزشی ادیوس

پست های اخیر

اطلاعات تماس

Top