16
اسفند
46

از بدو شروع فعالیت و شروع به کار استودیو فلورانس همواره تلاش شد تا از عناصر های بصری استفاده شود تا علاوه بر تاپ بودن و قابلیت ساخت برنامه های ویژه را برای مشتریان فراهم نماید . صنعت عکاسی و فیلمبرداری پیشرفت چشمگیری پیدا کرده و بیشتر کارها را در همان مرحله اول کار روی دوربین انجام میدهند .

اما همه چیز در دوربین خلاصه نمی شود و بایستی برای تدوین نهایی و خروجی نهایت با برنامه های تدوین به روش اصولی تدوین شود . در همین راستا با همگام سازی تولیدات کلیپ و پروژه ما همه جوانب را در نظر گرفته ایم تا محصولی تولید کنیم در کنار این پیشرفت ها بتواند در بخشی از کار کمک یار شما تدوینگران عزیز باشد .

پروسه های طراحی یک کلیپ در قالب سبک استودیو فلورانس از مراحل مختلفی عبور میکند که در کمتر جایی رعایت می شود لذا در انتخاب ترانه ها و محتویات متنی از وسواس خاصی استفاده می شود تا کاری خاص و متفاوت باشد و به قول عامیانه از روش های کوچه بازاری که پر از تکرار است استفاده نشود . 

سبک و الگوی کار با محصولات تولیدی استودیو فلورانس از قوانین خاصی پیروی میکند که لازم است قبل از تهیه برنامه های آماده حتما از این قوانین و رویه اطلاع داشته باشید تا یک خرید مطمین داشته باشید.

ما نیازی به فروش بیشتر محصولات نداریم و ارزش و کیفیت محصولات ما بالاتر از بحث مالی می باشد . لذا برای کار با پروژه ها و تولیدات استودیو فلورانس «عرضه شده در لیناسافت» رویه کاری خاصی را همانند نوع تولیدات در نظر گرفته ایم تا کاری متفاوت از بازار داشته باشید.

کلیپ و پروژه های تولیدی استودیو فلورانس برای کار در بخش های مختلف یک فیلم عروسی کاربرد دارد . با توجه به اصول و مبانی تدوین حرفه ای برای اتصال هر سکانس و بخشی از یک فیلم به فیلم دیگر لازم است از یک برنامه خاصی به عنوان کلیپ جامپ به بخش بعدی استفاده کنید . 

هر بسته تولیدی از روش و سبک های مختلفی استفاده می کند و متناسب با نیاز شما در زمینه های کاری مشخص می باشد . لذا شما برای استفاده از هر یک از کلیپ ها متناسب نیاز و دلخواه مشتری عمل اتصال را انجام خواهید داد . 

به عنوان مثال شما بعد از اتمام بخش باغ عروس و ماشین سوار برای ورود به مجلس تالار لازم است ابتدا یک کلیپی خلاصه شده از کل اتفاقات افتاده در تالار را در قالب یک کلیپ در همان ابتدا قرار دهید سپس وارد پخش بخش تالار شوید.

سلیفه های تدوین مختلف می باشد و پوشش همه سلیقه ها در یک کار سخت و عملا ممکن نیست لذا در زمینه پروسه تدوین طول فیلم پروژه هایی را داریم اما تدوین طول فیلم پروژه به دلخواه شما می باشد و صرفا شما می توانید از کلیپ های ما برای اتصال نماهای مختلف و سناریو ها استفاده نماید . 

پس کلیپ و محصولات تولیدی ما کاربرد منحصر به فرد خود را دارد که اگر با سبک و مدل استودیو فلورانس قصد تدوین فیلم دارید کار شما راحت و حرفه ای از آب در خواهد آمد . برای آموزش بیشتر می توانید از بخش آموزشی از این  لینک  استفاده کنید .

 

نوشتن دیدگاه

پکیج آموزشی ادیوس

پست های اخیر

اطلاعات تماس

Top